Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám nem örül neki h haza...

Anyukám nem örül neki h haza megyek? Így félek hazaköltözni.

Figyelt kérdés

Októberben költöztem el otthonról 270km-rel arrébb munja miatt. Anyukämnak akkor sem tetszett a dolog h mért nem otthon keresek mäsikat,de én el akartam jönni otthonról h kicsit függetlenedjek. Na meg a párommal igy összetudtunk költőzni. Anyának azért sem tetszett akkor h el megyek mert így egyedül maradt a hitellel,számläkkal. Mert igaz h vsn egy nővérem aki gyrsrn van még és velünk laknak a gyerekkel,de nem dolgozik ő.


Most elküldtek minket a melohelyről,így amig van pénzünk rá hazamegyünk. Mondtam anyänak mi van,kérdeztem örül e,de tök ginyosan mondta h örül. Zavarja h munkanélküli leszek és neki kell eltartania majd... Így nagyon sz.ar érzés h haza kell mennem.

jóvá lehet ezt tenni?


2013. jan. 8. 12:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%

Persze, hgoy jóvá! Ha hazamész és egyből adod le a pénzt. Már mikor elmentél is nyilvánvaló volt, hogy csak a pénzed miatt akarja, hogy ott maradj. Most meg, hogy nincs pénzed és visszamennél is tök egyértelmű, hogy nem örül neked.

Én nem csodálkoznék a helyedben.

Sajnálom amúgy, hogy iyen anyud van, de ezzel te nem tudsz mit tenni. Én megpróbálnék nem hazamenni...

2013. jan. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%

Nem csodálom anyukádat,én sem örülnék ha még a másik lányomat is nekem kellene eltartani.

Ettől függetlenül ha mást nem tudsz tenni haza kell költöznöd és ne ülj a babérjaidon otthon hanem azonnal keres munkát mert,ha jól belegondolsz anyudnak mindent kifizetni+a hitelt nem lehet egyszerű.

Nem értem mit akarsz jóvá tenni???

2013. jan. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nem úgy terveztem h ülök a babérjaimon,már tegnap este jelentkeztem otthon egy csomó állásra... Az 5 év alatt mióta dolgozom szetencsére összesen 6 hetet voltam munkanélküli. Meg majd most,remélem hamar találok uj állást.


Amig otthon dolgoztam a fizetésemből ami kb 70-80 volt,nejem 20 ezer ft maradt meg.


Most ga megkapom a pénzem ebből us adok anyukámnak.


Tök rossz h mig barátom anyukája örül h hazamegyünk,nem leszünk ilyen messze addig az én anyám nem örül neki igazán. Pedig mióta eljöttünk nem is voltunk otthon,ebbe a hónapba akartunk hazalátogatni...

2013. jan. 8. 12:48
 4/18 anonim ***** válasza:
25%

Anyukád helyében én sem örülnék.

Amig jó ment a dolgod, addig eszedbe sem jutott, hogymi van vele, amikor meg kilóg a feneked is a gatyából, akkor haza akarsz menni a nyakára, hogy tartson el téged. Remélhetöleg a "párod" nem várja el, hogy öt is odavegye...


Anyukádnak igy is elég baj, hogy a növéredet meg a gyeerekét neki kell eltartania - és gondolom, nem igazán van sok pénze, ha a hitelek meg számlák problémásak, de ö legalább nem jártatja a száját, hogy önálló akar lenni.


Vagy önálló vagy, és az is maradsz, vagy ha hazamégy, akkor tessék beszállni a megélhetésbe.

2013. jan. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Érdekelt h mi van vele,napi szinten beszéltünk telefonon,facen. Még én éreztem magam rosszul h eljöttem és nem tudok segíteni...


Itt csak ilyen chatstúdióba tudnék elmenni dolgozni,ami mondjuk ki k.urválkodás. Ne várja tőlem senki h ezt csináljam azért h ne legyek anyukám terhére...


A barátom is hazaköltözik az ő anyukájához.


Tényleg ekkora sz.emét vagyok mert 24 évesen,szerettem volna önállósodni és a barátommal összeköltözni akuvel 4 éve együtt vagyunk?



Én azt hittem mikor eljöttem h tesómnak lesz munkája,mert mikor felköltöztem akkor vették fel dolgozni egy boltba,de vmiért kirugták...


Komolyan félek hazamenni....

2013. jan. 8. 13:02
 6/18 anonim ***** válasza:
52%
Te utolsó, honnan tudod, hogy nem érdekelte mi van az anyjával? Attól, hogy otthagyta az anyját akinek hitele van( gondolom nem a kérdező kényszerítette rá)még nem jelenti azt hogy szart rá, miért evidens hogy a gyerek fizesse az anyja hitelét? Én a híd alatt is meglennék, nem hogy egy ilyen anyához visszaköltözzek.
2013. jan. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%

Én azt nm értem, miért mentek egyáltalán haza. Elvégre ott nincs munkalehetőség, te is mondtad. Miért nem ott kerestek munkát, ahol most éltek? Nem megoldás, hogy munkanélküliek lesztek, és már rohantok is haza, ki-ki a a

saját anyjához. Ez minden, csak nem önálló, felnőtt magatartás, inkább minden feladása, és belenyugvás abba, hogy nincs munka. Az anyád nem köteles eltartani, legfeljebb az albérlet árát tudod megspórolni rajta, ahogy neked se volt kötelességed őt segíteni azzal, hogy otthon maradsz. Felnőtt vagy.

2013. jan. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%

Nem jó dolog ha az embert nem szívesen várják haza. DE ha már egyszer elköltöztél mert felnőtt vagy és a pároddal akarsz élni, akkor nem az a megoldás hogy ki ki a saját anyukájához hazaköltözik. Hanem találjatok nagyon rövid úton egy megoldást, hogy együtt lakhassatok továbbra is.

Amúgy meg te nem költözhetsz a párod szüleihez? az is egy megoldás és akkor nem kell hazamenned.

2013. jan. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Én nem tudok barátomékhoz költözni.


Próbáltunk itt keresni állast már akkor mikor mondták h leépítések lesznek,de mem sikerült eddig. Feleslegesnek tartjuk h itt vegyünk ki albit ugy h nincs meló,mert csak a pénzünk fogy. Így meg ha gazamegyünk az utolsó fizunkból tudunk otthon segíteni. Én ugy tervezem h oda adom az egeszet,max egy 10est tartok meg h el tudjak majd menni barátomhoz,ő 20 km-rel messzebb lakik. Meg még kapok munkanélkülit azt is lradom,és ha minden igaz márciusba már lesz otthon az egyik gyárna felvétel. Ha meg nem találok semmit addig majd elmegyek takarítani cafy vmi...


Bízom benne h anya hamar megbékél velem

2013. jan. 8. 13:37
 10/18 A kérdező kommentje:
az is baj itt még a munkanélkülibe se tudunk bejelentkezni,mert tegnap voltunk benn és mondták h mivel nincs ideiglenes lakcimkártyánk az állandó cimunkön lévő központba kell bemenni és elintézni
2013. jan. 8. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!