Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pofátlanság megkérdezni?

Pofátlanság megkérdezni?

Figyelt kérdés
egyik ismerősöm fölajánlotta hogy a fiához aki kint él kanadában töltsek egy hónapot nála de nem szeretnék egyedül menni így vinném a barátnőm. pofátlanság lenne megkérdezni hogy ő is jőhetne e? (csak a repülő jegyet kéne fizetnem)

2013. jan. 10. 18:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Ha őt is viszed, akkor járulj hozzá az ottlétetek költségéhez. Nekem az ismerős ajánlatát egyedül sem lenne arcom elfogadni, hogy ingyen lébecoljak ott.
2013. jan. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem felajánlana valaki egy ilyen lehetőséget, holt biztos, hogy nem akasztanék a nyakába még egy embert, és, ha egyáltalán felmerülne maga az ötlet, én érezném kínosan magam amiatt, mert pofátlan vagyok. De ez csak az én véleményem.
2013. jan. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen.Köszönd meg és ha élni akarsz a lehetőséggel akkor ki fogsz bírni egy hónapot a barátnőd nélkül is.Biztosan mondta volna,hogy ha akarsz vigyél magaddal valakit,ha ugy gondolná,de szerintem nem illik.
2013. jan. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem illik ilyet kerdezni es nem letezik, hogy egy honapot nem birsz ki a lany nelkul.
2013. jan. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
14%
Komolyan gondolta az ismerősöd?mert ha igen akkor az ajánlatot nem pofátlanság elfogadni. De szerintem is úgy korrekt hogyha viszed a barátnőd akkor sállj be a költségekbe
2013. jan. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pofátlanság. A meghívás egy személyre szólt.
2013. jan. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Na én jártam így. Kihívtam valakit (New Orleansban élek) hogy töltsön velünk 2-3 hetet. Ismerje meg a várost, lásson világot. Ő is jött azzal hogy a barátja is kijönne. Én nem örültem neki, mert végül is nekem tök idegen a barátja, és hát bármennyire nagy örömmel fogadjuk a vendégeket egy idegen a hátunk közepére sem kell.

Szerintem ne is említsd meg neki, hiszen a vendéghívás csak neked szólt.

2013. jan. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Szóval van egy ismerősöd, akinek a fiához mennél. Nekem nagyon úgy jön le, hogy te nem ismered a vendéglátót. Ha egy ismeretlenhez odavinnél még egy főt, na az tényleg nagyon durva...


Én most fogok külföldre költözni a páromhoz, egy barátnőmet is meghívta egy hétre, jöhet nyugodtan, mikor költözök. A csaj fejében meg sem fordult, hogy ő még hozzon egy embert, de én dühös is lettem volna rá, őszintén. (Barátomat nem érdekelte volna, ő olyan típus, aki mindent elnéz :D)

2013. jan. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nézd fordítva a helyzetet!Te örülnél meg egy plusz személynek???

Én örülnék ha lenne ilyen lehetőségem,nemhogy még valakit/most tök mindegy,hogy a barátnőd/odaakasztani valaki nyakába!

2013. jan. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
ismertem az illetőt akihez mennék és a barátnőm is. én ki bírok egy hónapot és az a baj hogy ő lesssz nyűgös ettől az időtől
2013. jan. 10. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!