Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pofátlanság megkérdezni?

Pofátlanság megkérdezni?

Figyelt kérdés
egyik ismerősöm fölajánlotta hogy a fiához aki kint él kanadában töltsek egy hónapot nála de nem szeretnék egyedül menni így vinném a barátnőm. pofátlanság lenne megkérdezni hogy ő is jőhetne e? (csak a repülő jegyet kéne fizetnem)

2013. jan. 10. 18:37
1 2
 11/17 anonim válasza:
9%

Barátnő mit is jelent? Mert egy házaspár esetében teljesen természetes hogy csak együtt utaznak - találkoztam olyannal is aki még üzleti útra is hozta a párját.


Egyszerűen jelezd hogy a barátnőd költségeit te állod, baráti látogatás esetén a pénzt úgyis vissza fogják utasítani.

2013. jan. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hülye ötlet kivinni a nődet. nem lehetsz túl öreg, úgyhogy még nem is biztos hogy hosszú távon vele maradsz. Ha meg szakítasz vele megbánod hogy ott volt a nyakadon, ahelyett, hogy felfedezhettétek volna ti pasik a helyet. Nem kell ide barátnő.


Persze, ha házas lennél, az más lenne.


Ha kiviszed, nem tudsz nélküle tenni két lépést sem. Nem tudsz úgy kapcsolatokat teremteni, mert nem vagy egyedül. Teljesen más ha egyedül megy az ember, mintha egy párral. A párral töltött idő is nagyon jó, de akkor kettesben kell menni, és nem másnak a nyakára. Ha balhézik a barátnőd, akkor menj el vele is valahova egy hétre.


34/N

2013. jan. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egy vacsora meghívás. Neked szólt, nem azt mondták, hogy hozd a pereputtyot egy hónapra nyugodtan. Barátnő, haver, anyám kínja, neked ajánlották egyedül.


Utána meg jön a kellemetlenség, hogy marhára nem örül neki, hogy még egy ember jöjjön, de most ezt hogy mondja meg, mert akkor még ő lesz a bunkó, te meg megsértődsz stb. A barátnőd meg úgy mond le van szarva. Akkor legyen ideges attól, hogy nyaralsz. Téged hívtak, őt nem, nehogy már a lábadba kapaszkodjon, hogy ha ő nem lát világot, meg őt nem hívták, akkor te is savanyodj be otthon.

2013. jan. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

pofátlanság.

nyűgös lesz? kiheveri... és az nem lesz nyűgös a távkapcsolatba kényszer egy időre és egy hónapban egyszer látja a párját?

téged hívtak meg... most a barátnő, aztán legközelebb meg anyu, apu, hugica, kutya, macska, hörcsög?

menj egyedül, a nődnek pedig vegyél egy vibrátort hogy ne legyen nyűgös... úgy tudom "sajnálni" az ilyeneket...

2013. jan. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Téged hívott. Én nem feszíteném a húrt. Nem mindenkinek adatik ilyen lehetőség.
2013. jan. 11. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is pofátlanság lenne. én azt mondanám a kanadai srác helyében, hogy "csomaggal" akkor inkább ne is gyere...
2013. jan. 11. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Téged hívott, nem a fél rokonságot. Nekem az jön le, hogy neked se létszükséglet a barátnőd, csak félsz, hogy hisztis lenne, ha nem mehet. Hisztérika nő helyett meg bármikor találsz másikat.


35/N

2013. jan. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!