Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Helyénvaló, hogy anya nem...

Helyénvaló, hogy anya nem enged el?

Figyelt kérdés

A barátaimmal szeretnék kimenni ma este megnézni a nagy kivetítőn az EB döntőt. Anya mégsem enged el, mert mi lesz, ha nem érek haza, vagy elrabolnak, ilyesmi. Későn van vége, de kb. 500 m-re lakok onnan...Igaza van, hogy még nem kéne a barátaimmal éjszaka mászkálnom, vagy ilyenkor már megbízhatna bennem ennyire?

u.i.: Soha semmi olyat nem tettem, amivel elvesztettem volna a belém fektetett bizalmát, nem okoztam neki csalódást.

14/L



2012. júl. 1. 14:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
nem benned nem bízik hanem a többi emberben... teljesen igaza van ha 14 évesen nem enged el valahová éjszaka... bárcsak sokkal több ilyen szülő lenne.
2012. júl. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tudom, ő csak félt, de nem értem, hogy 15-16 éves lányok a városunkban már félhullára bulizzák magukat, ehhez képest én sehol nem vagyok, ÉS NEM IS SZERETNÉK! Csak ennyi lenne az egész...Meg hát a barátaimmal mennék, ők is 14 körüliek, anyum mind ismeri őket, tudja róluk, hogy egyikük sem cigizik/iszik/drogozik. Bajba nem keverednék velük.
2012. júl. 1. 14:38
 3/16 anonim ***** válasza:
benned megbízik,de ez nem számít,hiszen nem kell neked hibáznod azért,hogy valami bajod essen.bármi megtorténhet még felnotekkel is az este nem,hogy gegy gyerekkel.szerintem meg lehet érteni,hogy nem enged,hiszen o csak félt téged.én is ennyi éves vagyok és néha én szeretnék tovább kint maradni,de be kell látnunk,veszélyes lehet.
2012. júl. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Tudom, én is ezen a gondolkodáson vagyok, és megértem anyát...de azért. :(
2012. júl. 1. 14:41
 5/16 anonim ***** válasza:
36%
14 évesen a gyerekem max sötétedésig lehet kint a barátaival, sötétedésre itthon kell lennie. 14 évesen igencsak gyerek vagy még.
2012. júl. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Talán menjen akkor veletek egy felnőtt is.
2012. júl. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
46%

500 méter nem nagy távolság és biztos hogy egy emlékezetes élmény, nem szivesen fosztanálak meg tőle.

De ha nem túl bizalomgerjesztőek a barátaid akkor megtenném.

Talán elengedne ha felmenne hozzátok egy lány vagy fiú barát a társaságból és megigérné hogy figyel rád és a végén haza is kisér.

2012. júl. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Igen, a szüleim is ezt a sötétedés elvet tartják a legjobbnak.

Mindegy, azt hiszem jobb lesz, ha az ideit kihagyom, csak itthon nézem. Talán jövőre.

2012. júl. 1. 15:00
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Négyévente van EB.
2012. júl. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Úgy értem jövőre több helyre elengednek esténként utolsó válaszoló. Ennyit én is tudtam, unokatesó révén megtanultam már kisgyerekként...de azért köszi. :))
2012. júl. 1. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!