Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnátok ha ezt...

Hogyan reagálnátok ha ezt csinálná valamelyik szülőtök?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és az apám rendszeresen azt csinálja, hogy ha hamarabb ér haza, mint én bemegy a szobámba, pakol, kidobálja a számára feleslegesnek vélt dolgokat. Amiket kidob nem néz át normálisan, ész nélkül teszi őket a kukába, emiatt már nem egy hivatalos/iskolai/személyes papírom és az usb kábelem tűnt el. Egyszer elmentem moziba az egyik barátnőmmel és mire hazaértem, mindenem szanaszét volt dobálva, az összes újságom a földön volt, a polcokról is minden le volt hajigálva.
2013. jan. 11. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Zárat rakatnék a szobámra.
2013. jan. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem engedi, hogy bezárjam az ajtómat...
2013. jan. 11. 18:28
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amint lehet, elköltöznék, utána nemigen tartanám vele a kapcsolatot.
2013. jan. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit mond, miért pakol? Az még érthető lenne, ha rendet rak, de ha mindent ledobál, annak mi az értelme.
2013. jan. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én frászt kapnék.

De mit mond miért csinálja? Ezeket az értelmetlen szülői cselekedeteket rohadtul nem tudom megérteni. Kidobni valaki más cuccait:S Mert ha bemegy és kidob egy csomó használt zsebkendőt, az ok, de USB kábelt? Arra elég egy pillantást vetni, és tudja hogy biztos nem szemét.

2013. jan. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg,hogy mit keres. esetleg felajánlhatnád a segítségedet...XD
2013. jan. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem édesapám volt ilyen. Almozásnak hívta. Kidobálta egy csomó rajzomat, volt olyan, hogy a szerinte felesleges és káros könyveket, kazettákat összapkolta és felvitte a padlásra. Iszonyú érzés volt, teljesen átérzem, szegénykém.


Úgy tudtam kivédeni valamennyire, hogy mindig katonás rendet tartottam a szobámban...bár ez sem volt mindig elég.


Ezeknek az embereknek valami belső feszültség okozza ezt a kényszert. Úgyis mindig talál majd valami okot, hogy ott pakoljon.

2013. jan. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, hogy nem engedi. Ennyi idősen, sőt bármennyi idősen megérdemel az ember egy "magánszférát" ahová nem jár be senki sem pakolni rajtad kívül. Múltkor az egyik kérdésnél le lettem kis mértékben pontozva, de most is leírom: Lázadj! Elég nagy vagy már ahhoz, hogy cselekedni tudj. Szeretless zárat arra az ajtóra, ne érdekeljen más véleménye. Nem mintha bármit is érne, mert könnyen kikapcsolható: vannak ilyen ajtóra ragasztható olcsó nyitásérzékelők amik szirénáznak, ha nyitva van az ajtó. Talán kicsit távoltartja a szobádtól... vagy becsukja az ajtót (mert akkor elhallgat) és pakol tovább.
2013. jan. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
tedd a fontosabb irataidat olyan helyre, ami nem a szobádba van és valószínű, hogy keresi. Pl. anyukád is elrakhatja a mappájába a felvételi lapokat, hivatalos irataidat. Továbbá még egy trükk: ha van fiókod, akkor abba csináltass egy fa lapot ,ami passzol a fiók aljának színéhez. Két oldalt össz 4 helyen beversz szöget és rárakod a táblát. És van egy fakkod amit jobb esetben nem lát. Én ezt a fiókot tenném meg fehérneműsnek, mert ott nem nagyon szoktak matatni az apák.
2013. jan. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!