Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti hogyan reagálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogyan reagálnátok, ha egy lány ismeretlenül bejelöl valamelyik közösségi portálon?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 20:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Összeszarnám magam mert a hosszú hajú csaj jelölt be a Körből
2011. szept. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Megkerdem, ha nem ismerem h ki v. Ismersz e, mi okbol jeloltel be stb. Lazan veszem, ha bejon a csaj johet tobb is
2011. szept. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Tajparaszt ***** válasza:
Megkérdezem honnan ismerjük egymást.
2011. szept. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Visszaigazolok és belistázom a többi ismeretlen közé. Nem vagyok az a típus, aki az ismerősök számára megy (nálam eleve ez rejtve van mások elől), de nem csinálok abból problémát, hogy egy totál idegen bejelöl, olyanokat úgyse osztok meg magamról, amik ne lennének nyilvánosak.


Másnál ennyire ritka, hogy idegen csajok jelölik be?

2011. szept. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
értem. de erre mit írjak? (hogy tetszel és ezért...?!) nem akarok ribinek tünni,de azt se akarom, hogy itt kifulladjon. ha tetszenék nektek, akkor is csak ennyit írnátok?
2011. szept. 25. 20:55
 6/12 Tajparaszt ***** válasza:
Nekem tetszett és ezt írtam.
2011. szept. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Megkérdezem magamban, hogy "hát te meg ki a ge.i vagyL?" Utána ha jó suna, akkor visszaigazolom.
2011. szept. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ha jó csaj elfogadom,és majd rámir ha akar..
2011. szept. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha nem ismerem akkor udvariasan visszautasítom. Közösségi oldal, nem társkereső.
2011. szept. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Azért ha egy jó kis 18 éves csöcsös punci jelölne be ismerkedési szándékkal, lehet, hogy meggondolnád magad!:D
2011. szept. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!