Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek újra a (valamely...

Összejönnétek újra a (valamelyik) volt párotokkal?

Figyelt kérdés
Nem olyanra gondolok, aki vert, bunkózott, stb, szóval ami valóban szakítóoknak számít. Henem ha azért szakítottatok, mert pl akkor még mindketten éretlenek voltatok stb. Vagy nálatok az ex mindenkor ex marad?
2012. dec. 14. 22:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem, mert senki sem hiányzik közülük. Változni pedig általában nem változtnak az emberek...
2012. dec. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Én igen mert van egy olyan exem akit még én dobtam mert valaki más jobban tetszett nála, de sajnos akkor elég nagy hülyeséget csináltam mert elvakított a rózsaszín köd, és a fejem után mentem. Az exemet akkor nagyon megbántottam a szakításommal, sokáig harcolt értem hogy próbáljuk meg újra szinte mindent megtett értem, sokat találkoztunk akkor is, de akkor én még nem akartam. A sráccal akivel összejöttem azzal már szakítottunk, mert a srác elég bunkó volt, velem. Visszasírom már a volt páromat akit miatta dobtam mert szeretem a mai napig is és rájöttem hogy mellette volt jó helyem, de ő azóta tovább lépett, összejött egy másik lánnyal és nagyon boldog vele. Amikor legutóbb beszéltünk kb 2 hónapja akkor mondta el hogy már tovább lépett, és már nem kezdené újra velem, mert haragszik is rám amiért otthagytam, amit teljesen megértek. Sajnos ez van elég nagy butaságot csináltam ezzel.
2012. dec. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Az egyikkel egy menetre biztosan, vagy akár többre is. :) Egyébként nem, tökéletesen megvagyok a párom mellett. :)
2012. dec. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én összejöttem. Kicsit több, mint egy évig voltunk együtt, amikor szakított velem. Hozzá kell tennem, hogy ez némileg az én hibám, mert elég kiállhatatlan voltam, féltékeny és nagyon hisztis. Nem sokáig voltunk külön, újra közeledni kezdett felém. Bevallom, elgondolkoztam azon, hogy nem leszek ithon, amikor keres és társai, de szerencsére nem így tettem. Most már több, mint 3 éve vagyunk együtt, és nagyon szeretem.
2012. dec. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Régebben úgy voltam vele, hogy az egyikükkel igen, mert rajtunk kívülálló okok miatt nem maradtunk együtt, és még évekkel később is belesajdult a szívem, ha eszembe jutott, hogy mi lehetett volna. Most már nem érdekel. Megtaláltam azt, aki mellett le tudnám élni az életem, nem kell már más :) Úgyhogy egyértelműen sem valamelyik exemmel nem jönnék össze, sem akárki mással.
2012. dec. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én összejöttem az exemmel.

1 évet voltunk eggyütt aztán szakitottam vele, mert azt hittem megcsalt. Most 2 honapja elkezdtünk dumálgatni egy közösségi oldalon, találkoztunk és megbeszéltük hogy tévedés volt, kezdjük.ujra. 4 évet voltunk külön, nekem lett egy kisfiam.

És egyenlőre ugy tűnik minden jó lesz, mindkete

2012. dec. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem!
2012. dec. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa,hogy újból kezdtük,de nem vagyunk együtt.Szerintem nem kellett volna,csak az időm pazaroltam,inkább új emberrel kell megprobálni.
2012. dec. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem.Az ex az ex nem szeretem a felmelegitett dolgokat.
2012. dec. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Összejöttem egyszer, rossz ötlet volt. Nem véletlenül mentünk szét, nem kellett volna erőltetni, ami nem megy. Nem lett érettebb, nem változott meg, de legalább még 3 évet sikerült elvennie az életemből.
2012. dec. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!