Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes vagyok, hogyan mondjam...

Terhes vagyok, hogyan mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Biztos, hogy megtartjuk. A párom dolgozik, saját lakása van, havi 300.000 ft-ot keres, amúgy 2,5 éve együtt vagyunk.

Anyám már évek óta mondja, hogyha terhes leszek azonnal pakoljak és többet hallani sem akar rólam. Ezek után eléggé félek elmondani neki...


Azt sem tudom, hogyan hozzam szóba, sosem volt közöttünk bizalmi kapcsolat, sosem beszélgettünk még komolyan.


Mit tanácsoltok?


17/L


2013. jan. 7. 19:33
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
13%
Anyád hány évesen szült?
2013. jan. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 A kérdező kommentje:
Ráadásul apám nagyon hirtelen haragú, simán kinézem belőle, hogy felpofoz... De ha felpofoz, akkor az nagyon durva, egyszer felszakadt a szám és kiesett 2 fogam.
2013. jan. 7. 19:34
 3/66 anonim ***** válasza:
61%

Szia!


Hát ez nem egyszerű kérdés. Bennem az merült fel először, hogy tervezett terhességről van szó? Csak anyukád előzetes reakciója is eléggé erről árulkodik, meg a te megnyilvánulásod is.


És hát ez esetben azt hiszem egyértelmű is, hogy mi a teendő.

2013. jan. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 A kérdező kommentje:
27 évesen.
2013. jan. 7. 19:34
 5/66 A kérdező kommentje:
Dehogy tervezett, hüvelygyűrű mellett jött össze. Pedig nem vagyok idióta, a használata meg elég könnyű.
2013. jan. 7. 19:34
 6/66 anonim ***** válasza:
90%
Pakolj össze, mond anyunak "terhes vagyok" majd költözz a barátodhoz. Más ötleted van? A párodnak bármi ellenvetése ezellen? Egyébként a magánügyed, de elég korai a dolog, de a te életed, legyen egészséges, és az apa se dobjon el ha már nem leszel hamvas husi.
2013. jan. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
29%

Hát ez esetben nem a te hibád a dolog és a megtartásáról is előtte ki kellene kérni orvos véleményét.

Nem tudom milyen hüvelygyűrűt használsz és hogy ez mennyit árthatott az embriónak vagy magzatnak, nem tudom hány hetes vagy.


Biztos terhes vagy egyébként?

2013. jan. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 A kérdező kommentje:
Jó kapcsolatot szeretnék tartani velük.
2013. jan. 7. 19:37
 9/66 A kérdező kommentje:

9 hetes, persze, hogy voltam dokinál.

Hüvelygyűrűből csak 1 van forgalomban.

2013. jan. 7. 19:38
 10/66 anonim ***** válasza:
76%
A szüleiddel? Ezek alapján ez nehéz lesz. Gyakorlatilag kinyírnak ha teherbe esel, elég nehéz elképzelni a jó kapcsolatot.
2013. jan. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!