Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátomnál szeretnék aludni....

A barátomnál szeretnék aludni. Hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy el is engedjenek?

Figyelt kérdés
Több mint fél éve vagyok együtt a barátommal. Már anyukámék is ismerik őt, többször volt nálunk és én is sokszor voltam náluk. Szüleit is ismerem. Most mégis szeretnék vele aludni. Csak nem tudom hogy hogyan mondjam el a szüleimnek. Nemrég ott aludtam akkor nagy nehezen elengedtek. Most mégis szeretnék néha ott aludni, mert hétköznap is keveset tudunk találkozni a suli miatt. :/ Persze tanulás az első és anyukámék azt sem mondhatják hogy rosszul tanulok. :) Kérlek segítsetek! :) Köszönöm! 16/L
2013. jan. 7. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Elő sorban világosicsd fel arrol őket,hogy nem lesz semmi komoly dolog és csak simán kérdez rá,hogy ott aludhatsz e nála....
2013. jan. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Hat ha mar egyszer ott aludtal, akkor mert nem engednek el meg egyszer? Mondjuk, igazandibol en csak penteken es szombaton engednem meg, mikor nincs suli. (Mondjuk en 16 eves lanyomat nem engednem meg ott aludni a baratjanal)

Siman kerdezd meg, hogy ottaludhatsz e.

2013. jan. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mindenképpen csak a hétvégén szeretnék ott aludni a suli miatt. Azt is csak úgy hogy péntek délután suli után elmegyek ott alszok és szombaton jönnék is haza. Csak nem tudom hogy beszéljem meg anyukámmal ezt. :/
2013. jan. 7. 20:53
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Én sem értem, ha egyszer elengedtek akkor most mi a gond?

Az megint más, hogy én sem engedném meg a 16 éves lányomnak, hogy a barátjával aludjon. Meg is lenne a véleményem...függetlenül a szextől (mert mindenki ezzel jön, hogy azt nappal és máskor is lehet) egy 16 éves kislány ne aludjon más ágyában...

2013. jan. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Nincs ágyad?Aludni egyedül is tudsz.Én sem engedném.Amig kevesebbet találkoztok addig sem unjátok meg egymást:)Ez a kis lav eltart ameddig.Aztán jön egy ujabb barát ott is aludnál majd..Rá érsz,semmiről nem fogsz lemaradni.
2013. jan. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a 16 éves lányokat miért tartják kislányoknak.

Azt viszont nem értem, hogyha egyszer már nála aludtál, akkor miért ne engednék meg másodjára? Vagy most többet akartok és abba nem mennek bele a szüleid?

2014. aug. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!