Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én ezt már nem birom. Anyám...

Én ezt már nem birom. Anyám és a mamám állandóan veszekednek. Hogy birjam ki?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy a mamám velünk lakik egy házba,és állandóan veszekszik anyuval.Általában azon,hogy kinek a nevén van a ház,kinek hány %-a van a házból stb. Viszont,ha nem veszekszenek akkor tök normálisan elvannak.Vagyis megvannak egymás mellett,viszont ha vitáznak...Most,hogy a mamám beteg lett,már azon is. Én ezt már nem birom!Volt idő amikor elviseltem,de mostanában inkább elmegyek itthonról sétálni.Akkor meg anyámnak az a baja,hogy miért csavargok.De hát könyörgöm,én nem birom ezt végighallgatni!Ha beleszólok,hogy hagyják abba,rám se hederítenek...Örülök mikor nem vagyok otthon.Ráadásul ha a szobámba megyek be,még akkor is hallom.Elég sokszor is sirtam emiatt,ami lehet,hogy ciki,de ez van.Mindig úgy érzem,hogy másnak olyan tökéletes élete van,csak ez enyém ilyen sz*r... Hogy birjam ki?
2013. jan. 12. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Mondd meg nekik, hogy Téged zavar. Mondd el, hogy a hangos vitáiktól em tudsz tanulni, idegileg és lelkileg is kikészít.

Hallgass zenét fülhallgatón, hogy ne halld őket!

Sajnos egyebet nem tudok mondani, én is ilyen családban nőttem fel, de valahogy túléltem. Te is túl fogod.


(másnak sincs ám tökéletes élete csak jól titkolják/nem beszélnek a nehézségeikről)

2013. jan. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fülhallgató és zene vagy füldugó és olvasás.
2013. jan. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A fülhallgatóval való zenehallgatást már próbáltam.Csak abból vagy az lesz,hogy túl halkan hallgatom,és akkor megint hallom,vagy túl hangosan,akkor meg "megsüketülök".Ha szólok nekik,hogy zavar,az se érdekli őket :/.Ezért volt tavaly félévkor,hogy ez miatt(is nagyrészben)5 hármasom is lett,mikor eddig mindig csak egy db szokott lenni...Akkor meg azon vitáztak,hogy ezért nem tud tanulni a gyerek,de azért folytaták.. :(

Tudom,hogy másoknak is vannak problémái,mindig ezzel "nyugtatom" magam,viszont ezt a barátaim egy része akkor tökéletesen titkolja.

2013. jan. 12. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!