Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért csinálják ezt? Anyu meg...

Mért csinálják ezt? Anyu meg apu állandoan veszekednek és már elegem van ebből

Figyelt kérdés
Van három tesom két kisebb 2 és 6 évesek a tesoimra én figyelek állandoan néha meg anyu szokott,de a veszekedés tárgya az h apu állandoan gépezik ujságot olvas és alszik anyunak ebből elege van elakarok költözni de 14évesen még nem lehet most mit csináljak?
2010. ápr. 20. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
ha elválnak akkor azzal mész akivel akarsz. És ismerd meg az érem másik oldalát is! Az én apum is ilyen volt amikor kicsi voltam de megértettem csak elege van anyum hisztijéből.
2010. ápr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Válás nem szerepel a kérdésben,akkor miért adsz ilyen tanácsot! Sajnos nem sok mindent tudsz tenni,talán apáddal beszéljél, hogy ez így nem jó nektek.
2010. ápr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva te semmit sem tehetsz. Az én szüleim 1 éve veszekednek.... Már odáig fajult a dolog, hogy hol az egyik hol a másik ecsetelte a válást/öngyilkosságot. Teljesen depresszióban voltam, magamba fordultam (nekem 2 öcsém van). Mindent megpróbáltam, hogy a helyzet jobb legyen, de persze nem sikerült. Megkérdeztem egy pszichológust és azt mondta, hogy próbáljak nem foglalkozni velük és akkor nem leszek depis. Elég sok idő volt nekem, míg eltudtam fogadni, hogy nem szólhatok bele a veszekedéseikbe, ill. hogy nem tehetek semmit. Ha már megvan benned, hogy nem foglalkozol a dologgal már nem is fáj annyira. Úgy sem lesz semmi baj.... engem is azzal hitegettek, hogy 3 gyerek után nem fognak elválni, hisz nem tudnának egyedül semmire sem menni és ez így is van. Bár a veszekedések a mai napig megmaradtak...


17/l

2010. ápr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

bocs elsőre elolvasta: azt hittem, hogy az anya akar elköltözni. Anyának ebből már elege van el akar költözni. Ezt olvastam :)


Az első (orsi)

2010. ápr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondd el nekik, hogy ez téged mennyire zavar, és mit érzel, és kérd meg őket, hogy ne előttetek intézzék a veszekedéseiket. Ennél sokkal többet sajnos nem tehetsz, de ez talán ráébreszti őket, hogy ti mit éreztek.
2010. ápr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem apukád viszi haza a pénzt?
2010. ápr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem,mert apumat kirugták az állásábol és amit anyu kap családi potlékot meg jedet(nem tom h kell irni):) abbol élünk
2010. ápr. 20. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!