Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A szüleim állandóa...

Mit tegyek? A szüleim állandóan veszekednek!

Figyelt kérdés

A szüleim minden nap összekapnak valamin,nincsen olyan nap hogy ne lenne vita!!

Nem szeretek idehozni senkit,mert akkor is kiabálnak egymással.

Beszélni nem lehet velük,ne is írjatok ilyet h üljek le velük beszélni.

Ha vagyunk vhol ottis,mindenhol,és kérdezik miért vok rosszkedvű és ellenséges.


2010. aug. 22. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Hát... ilyen galád az ember
2010. aug. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
58%
Mond meg nekik hogy mennyire fáj neked, hogy állandóan veszekednek, és ha veszekednek legalább ne előtted tegyék és főleg ne nyílvános helyen, esetleg segíts nekik megoldani a problémát ha tudsz, és legyél jó gyerek, hogy legalébb veled ne legyen gondjuk!
2010. aug. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
61%

nem kell feltétlenül beszélni velük. én például ha megkérdeznék, hogy mért vagyok ilyen simán megmondanám hogy miattatok, mert nem bírtok egymással normálisan beszélni.

mondd meg a véleményedet nekik.

2010. aug. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ordíts,hisztizz....viselkedj úgy ahogy ők teszik akkor amikor te is hallod őket!HA nem kapcsolnak...akkor tényleg baj van!Mindig ilyenek voltak,vagy átmeneti dolog?

Mennyi diős vagy?

2010. aug. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*idős
2010. aug. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanilyen gyerekkorom volt.Mindennapos veszekedés-verekedés.Én egyszerűen otthagytam őket, többet voltam könyvtárba-haveroknál-ismerősöknél mint otthon.Tanulni is elvonultam otthonról, legtöbbször a szomszédba(még kajálni is ).Viszont ma már komolyabb törvények vannak, nem számít ha kiskorú vagy, keresd fel a helyi családsegítő szolgálatot(minden településen van!), vagy ha nem tudod hol van akkor a polgármesteri hivatalban-esetleg iskolában segítenek felvenni a kapcsolatot velük!

Mondd el a gondodat és segíteni fognak!

2010. aug. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
15L
2010. aug. 22. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!