Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az, hogyha arra vágyom, hogy...

Az, hogyha arra vágyom, hogy egy nálam csaknem 18 évvel nagyobb férfi barátságára és szeretetére vágyom, apakomplexus miatt van? (apum külföldön dolgozik, szinte csak télen van itthon)

Figyelt kérdés
Mit tegyek, hogy ez a barátság, szeretet kialakuljon. Néha úgy megölelném, de félek, hogy férreértenék az emberek

2013. jan. 2. 17:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
Férreértenék?Nem hiszem.Legfeljebb féLreértené valaki.
2013. jan. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

Hány éves vagy?

Az ölelgetést nem csak az emberek, de ő is félreértené...

2013. jan. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
15
2013. jan. 2. 18:03
 4/16 anonim ***** válasza:
72%

18 évvel nagyobb férfi..idősebb, úgy értetted?

A nagyobb férfi is félreértené, zavarba is jönne.


Hány éves vagy?

2013. jan. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
15
2013. jan. 2. 18:13
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

Én 14 vagyok és velem is pont ez van...:/ lehet, hogy nem normális deee... Am az én apámn is nagyon sokat dolgozik és ha itthon van akkor is csak piszkál (eléggé durván) na mind1, nem rólam van most szó :)

Én nem merném megölelni :) Én eléggé könnyen barátkozom össze a nálam idősebbekkel (mindenkivel kivéve a korosztályommal-persze a legtöbb barátom 14, nehogy félre érts). Nem tudom, hogy mennyire mondok újat de én úgy csinálom, hogy sokat mosolygok és először mindig róla kérdezek és nem magamról beszélek. Meg hát szerintem elég jó humorérzékem van és ezért néha-néha elsütök egy poént. Aztán faceen ráírok valami piti problémával és kéréssel esetleg kérdéssel (azt mondom, hogy elfelejtettem megkérdezni személyesen) és így szépen lassan már sokat chatelünk meg olyankor is írunk amikor a másik nincs fönt. Utána pedig megismerhetik az igazi énem. Egy beszédes és mindenen nevető kislányt...és innen már barátok vagyunk szerintem (mármint amikor már ezt az énemet is elfogadta).

Nos nem tudom mennyiben mondtam újat de nálam ez bevált (van pár 26-30 éves barátom)

Szóval sok sikert :)

2013. jan. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ez klasszikus esete az ún. apakomplexusnak. Esetedben nevezd csak nagyon erős apahiánynak.
2013. jan. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 omba ***** válasza:
43%
Semmi probléma, öleld meg nyugodtan, nem hiszem, hogy bárki félreértené, - ha meg igen: lelke rajta!
2013. jan. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Elmondok valamit nektek lányok.

Ha tudnám, hogy ilyenről van szó, akkor teljesen természetesnek venném. Semmi gond nem lenne vele. Igazából a legtöbb ember vágyik arra, hogy szeresse valaki. Ez nem kell, hogy szerelem legyen. Ha te úgy érzed, hogy neked ettől jobb, ez által a másik fél is úgy érzi, hogy ő ezzel ad valamit. Neked, örömöt. Ha a fiú/férfi tudja, hogy csak erről van szó, akkor egyáltalán nem akarja kihasználni a dolgot. Legalábbis én nem tenném. Nekem/nekünk is jól esik ha egy másik ember megbízik bennem/bennünk, akár ilyen módon is.


Ez tényleg kb. olyan mintha a húgom lenne az adott lány. (azért talán a lányom még nem, én 23 éves vagyok) Nekem van hasonló kapcsolatom egy lánnyal, de ő 26 éves. Az azért más, neki gyerkőce van meg barátja is, de simán elbeszélgetünk mindenről és megöleljük egymást ha találkozunk. Olyan mint egy családtag. Persze ehhez megfelelő ember is kell, de szerintem simán működik :)

2013. jan. 13. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy csak barátságot akarsz és nem "járni" vele?
2013. jan. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!