Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 13éve nem láttam az apámat,...

13éve nem láttam az apámat, úgy alakult hogy valaki elvisz hozzá (? ) (többi lent)

Figyelt kérdés
13 éve nem láttam az apámat,úgy alakult hogy valaki elvisz hozzá,egyszer már voltam ott de messzebb lakik így nem tudok minden nap odajárni hogy elkapjam...lehet hogy nem akar majd beszélni velem..sem látni,de én igen,és ennyi közöm még van hozzá(szerintem.)Sajnos nincs csengője és amíg nem jön ki addig várjak a kocsiban órákig?hogyan jelezzünk hogy ott vagyunk?(telefonszáma nincs meg)
2013. jan. 12. 23:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Dörömbölj a kapun.
2013. jan. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyomjátok a dudát
2013. jan. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Dobj be egy követ az ablakon rajta egy cetlivel : szia apu itt jártam gondoltam beköszönök . Úgy tíz év múlva találkozunk szia
2013. jan. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

00:39


Ez nagyon jó! :D

2013. jan. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Vuvuzelával köszönj be.
2013. jan. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!