Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Függök a páromtól, minden...

Függök a páromtól, minden percben szenvedek. Ha velem van attól, h nem tart sokáig, ha nem akkor pedig azért. Mitől alakult ez így és, hogy legyek urrá rajta?

Figyelt kérdés
2012. nov. 30. 09:14
 1/10 anonim válasza:
0%
A leírtak szerint úgy gondolom hogy nem vagy tisztában saját magaddal !szerintem előszór is tisztáznod kellene az érzéseidet,aztán pedig próbálj meg kompromisszumot kötni!
2012. nov. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Túl fiatal vagy még, ez a rajondás természetes ebben a korban. Később majd kapsz egy-két pofont az élettől, érettebb leszel, bölcsebben gondolkozol és lenyugszanak ezek az érzések. Természetesen az a jó, ha hiányzik a párod, de az a majd megveszek érzés azért túlzás.
2012. nov. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az érzelmeim teljesen vilagosak. Imádom a párom, lehet már túlzásba is estem, ez a baj. Nagy lelki teher ez..
2012. nov. 30. 09:48
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Mit csinálsz, ha épp nem vagytok együtt? Unatkozol?

Kicsit változtass az életmódodon, például egy jó hobbi segíthet, amiben magad vagy.

2012. nov. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Hogy működik közöttetek a bizalom ? Mintha Te minden percben attól félnél, hogy elveszíted.
2012. nov. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
ISmerd meg onmagad! Neked kell eldonteni, hogy valojaban mit akarsz, mit erzel? EGy kapcsolat szep erzesekrol szol, szeretet, szerelemrol nem pedig szenvedesrol, mi az oka ennek a szenvedesnek? Mivel a te kapcsolatod, igy neked kell ezt kideriteni!
2012. nov. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
26 eves vagyok, 9 éve vagyunk egy pár.Bízom benne, nem félek, h elveszítem.. Attól viszont igen, ha nem vele vagyok elvesztem az idöt, amit már nem tölthetek vele. És nem szeretek a munkahelyemen lenni, azóta van ez is... Magam sem értem.
2012. nov. 30. 10:47
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

Oh, hát akkor nagyon egyszerű. Unatkozol a munkahelyeden és túl sok szabadidőd van.

Meg kell értened, hogy nem kell minden egyes percet vele töltened, néha a kevesebb több. Úgy is tudod szeretni, ha éppen egy barátnőddel találkozol. Sőt, még jobban fog szeretni ha látja, milyen önállő nő vagy és nem egész nap azon agyalsz, hogyan tudnál matricaként rátapadni.

2012. nov. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szia, bár régi a poszt, de érdekelne, hogy megoldódott -e a problémád, vagy hogy léptél túl rajta, ugyanis én is hasonlós cipőben járok.
2013. aug. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem olyan nagyon régi... :)

Ez az érzés akkoriban volt nagyon erős, aztán szépen alább hagyott, szerintem, így utólag, nem kell ettől ennyire megijedned, mint anno én, mert rövid ideig volt ez így, aztán magától alakult, elmúlt, megváltozott...

2013. aug. 16. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!