Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akit másik nőért hagytak el,...

Akit másik nőért hagytak el, de már volt kisgyerek, hogy alakult a történetetek? Visszament vagy a nővel maradt?

Figyelt kérdés
köszi
2012. dec. 11. 07:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%

Amennyi publikus belőle:


Idővel rájött, hogy élete egyik legnagyobb hibáját tette. Annyit tudok hogy egymilliószor megbánta már.Igaz a gyerekről nem tudott akkor.Nem oly rég derült ki számára a jelenlegi "nője" szarkavarása miatt, mert az meg betegagyú, féltékeny,irigy és rosszindulatú egyed. Igy még annál a fájdalomnál is nagyobbat érez, mint amit eddig.Végtelenül sajnálom a srácot.

2012. dec. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%
Visszament volna, de a feleség nem fogadta vissza.
2012. dec. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%

1-hez


+úgy hogy most azon töröm a fejem, hogy mit tegyek, hogy a srác talpra tudjon állni.

2012. dec. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%

Visszajött volna, de eszem ágában sem volt visszafogadni. Főleg hogy úgy próbálta meg beállítani a dolgot, mintha az egész az én hibám lett volna aztán kiderült, hogy már a terhességem alatt elkezdődött a kapcsolat.


A másik "nővel", aki egy 18 éves kislány, hamar vége lett.

2012. dec. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
72%
Többféle verziót is ismerek a környezetemben. Van aki megbánta és visszament, próbálják helyrehozni. Van aki visszament volna, de már nem fogadták vissza. És van, aki tényleg nem tudott jól élni a régi párjával, de mind a ketten találtak új párt, és boldogok, szépen nevelik a gyerekeket külön is.
2012. dec. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%

Bár én a másik oldalról írom a történetet, de talán ez is hasznos válasz.

A miértekbe talán nem is érdemes belemenni, mert mindenkinek megvan a története, és a legtöbbször nem magát tartja hibásnak. A végkifejletet tekintve ez nem is szokott számítani. Ha van két ember, akik nem nagyon illenek össze, de a szerelem ezt a tényt elhomályosítja, akkor abból házasság lesz, összeköltözés, gyerek. Aztán a felek elkezdik önmagukat adni, és ráterhelni a valódi személyiségüket a másikra. Nálunk is így volt, és én sokkal kevésbé viseltem az ő személyiségét, mint ő az enyémet. Vagy csak ő tűrt többet. Amikor pedig az ember már magának is beismeri, hogy az illetővel csak a gyerek érdekében vannak együtt, akkor menni kell. Könnyű azt állítani, hogy a rossz kapcsolatból egyedül fair kilépni, de valakiért sokkal könnyebb, akkor is ha az illető nem a következő anyajelölt, csak egy könnyedebb kapcsolat. Márpedig aki már hosszú ideje él egy keserű házasságban, annak egy könnyed szerelem maga a megváltás, ami erőt ad a továbblépéshez. Továbbléptem, a könnyed szerelem pedig elmúlt, de ahhoz elég volt hogy kilépjek egy olyan kapcsolatból ami mindenkinek rossz volt már, csak az egymásnak beismerés lökése hiányzott.

Hosszú évek történelme van mögöttünk, amit soha nem lehet kitörölni és aminek bizonyos részei mindig hiányozni fognak, és tudom hogy neki is.

De aki mondvacsinált okokból marad együtt valakivel, akivel már nem lehet együtt maradni, az mindenkit becsap és végül teljesen tönkremegy. Előbb emberileg, aztán fizikailag.

2012. dec. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
31%

6-osnak


Egyszerűen nem értem, hogy ez a hozzászólásod, hogy jön ide?

Te vársz valakire aki nem lép a rossz házasságából, vagy mi célból írtad ezt? mert nekem úgy tűnik, te vársz valakire.

2012. dec. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
80%
nekem egyáltalán nem tűnik úgy, hogy vár valakire.
2012. dec. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
11%

8


Ez a téma amit itt nyom-nem a kérdésre felel, semmi köze hozzá. Mást nem nyomat benne, mint hogy lépni kell(!)

Gondoltam mivel nem a témába vág, és mivel ennyire erőszakosan akarja megmagyarázni, hogy miért kell lépni-csak is egy másik nő lehet, akinek a szeretője nem lép a házasságából. Sosem értettem az ilyen libákat:DD Ráadásul pasinak adja ki magát, annyira sajnálom, hogy már eddig vetemedik valaki:D

2012. dec. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
57%
"Értem" hagyta el a párom a volt feleségét 6 éves kisgyerekkel. De valójában csak rossz volt a házasságuk és el akart válni, én adtam meg neki a végső löketet. Amíg el nem váltak semmi sem történt közöttünk, csak utána. Esze ágában sincs visszamenni a volt nejéhez, engem pedig már el is jegyzett. A közös fiukat továbbra is együtt nevelik, csak ők nem élnek már együtt.
2012. dec. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!