Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a húgommal?

Mit csináljak a húgommal?

Figyelt kérdés
A húgommal szerintem baj van. Nem érti meg, hogy mi az a privátszféra vagy a magántulajdon. Rendszeresen az én szobámban üti el az idejét. Nálam néz tévét, pedig az ő szobájában háromdés van, az én laptopomat és ipademet használja, az én szobámban tanul, pedig neki is megvan mindene, de valamiért csak az enyém a jó. A telefonom szokott játszani, elolvassa az smseimet és a mailjeimemet. Az én fürdőmben akar fürödni, pedig tudja, hogy utálok közösködni a fürdőn, de a tesóm még szépítkezőszereimet, krémeimet, tusfürdőimet is elhaszanálja, pedig ezek bio dolgok, és nagyon nehéz beszerezni őket. Belenyúl a szekrényembe, kérdés nélkül elveszi a cuccaimat, kiegészítőimet, táskáimat, múltkor is sokkot kaptam, mert nem találtam a swarowski nyakláncomat, aztán kiderült, hogy tesóm elfelejtette visszaadni ( azt sem tudtam, hogy nála van ). Ha van valami barátnője nálunk, akkor az én szobámban lazulnak, és múltkor is összetörték a kerámia szobromat, amit a barátnőm csinált. Volt, amikor elvitte az ajtókitámasztómat ( süni alakú, neki is van ), egyszer pedig a fotelemet is! Nem értem én ezt. Sehogy sem tudom levakarni, pedig már vagy százszor beszéltem vele erről, meg anyukám is. Tesóm rendszerint megsértődik, hogy én milyen irigy vagyok, nem is szeretm őt stb. Az én szobám se nem szebb, se nem jobb, mint az övé, ő is mindent megkap amit kér, akkor meg mért mindig az én cuccaimat használja? Ráadásul ő sosem ad nekem semmit, még a fogkrémét sem használhattam a nyaraláson, vennem kellett egyet, mert az övét használnom az tilos. Egyszerűen nincs magánéletem, a három évvel fiatalabb húgom meg nem hajlandó ezt felfogni, és még neki áll feljebb. Mit csináljak vele?

2013. jan. 13. 13:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%
A jakuzzidban tartsál piócákat, az x6-odba járjon pisilni a macskád, a gyémántjaidat meg szórd be tüsszentőporral. Talán így leszáll rólad. Nagyon sajnállak, borzasztó lehet így élni.
2013. jan. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
28%
Hát ezt tudni kéne megoldanod magadnak is..
2013. jan. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Csináld te is ez vele. Hátha akkor észreveszi magát. A telefonod legyen nálad, hogy ne tudja használni, a laptopra tegyél jelszót stb. Vagy elég egy kulcs a zárba és már is nem tud bemenni a szobádba.
2013. jan. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
szinte mindig megmondom neki, hogy ne vigye el a dolgaimat, de nem érti. szerinte minden közös. Nem tudom, ti mit szólnátok, ha megjönnétek az iskolából, és nincs a fotelotok a szobában, meg el van törve egy kedves tárgyad.
2013. jan. 13. 13:20
 5/26 anonim ***** válasza:
45%
Nekem is ugyanez van, csak velem még erőszakoskodik is, de nem akarom megütni és is, mert mégiscsak én vagyok a nagyobb...Az én esetemben már kiderítettem, h valószínűleg irigy rám mert én vagyok a nagyobb. Egyszer volt, hogy elkezdte Hangosan olvasni a barátomtól kapott sms-eket/ maileket a szüleim jelenlétében...Ciki volt. Próbáld kibírni!
2013. jan. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
nem csak velem csinálja, a többi testvéreimmel is ( 5en vagyunk). gyerekkorunkban szinte minden játék közös volt, mert hasonló volt az érdeklődési körünk, stb. de most már kell a privátszvféra, tesóm pedig mintha megrekedt volna az ötéves szinten.
2013. jan. 13. 13:24
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves?
2013. jan. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
13. szóval ennyi idősen már illene felfognia a dolgokat.én 16 vagyok.
2013. jan. 13. 13:27
 9/26 anonim ***** válasza:
52%
nekem is ennyi idős a húgom,mondjuk én fiú vagyok és 19. Nyilván nekem ezért nincsenek ilyen tapasztalataim :D Szerintem szüleidnek mond meg, hogy nem hagy békén téged vagy nem tudom.
2013. jan. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Elsővel értek egyet... A szülinapodra kapott Kohinoort meg kend be vazelinnel, hogy kiessen a kezéből, ha megfogja.

Halkan kérdezem: a 13 éves kiscsajnak 3d tévére volt pénz, de egy k....a kulcsra már nem jutott, hogy zárni lehessen az ajtókat?

2013. jan. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!