Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mit csináljak a hugommal?

Vajon mit csináljak a hugommal?

Figyelt kérdés

A hugom most lett 15 éves. A baj igazából az, hogy tök fiatal, mégis sokszor megkérdezik, hogy a nővérem-e. Ez azért van, mert kb 20 kiló sminket magára rak, az én ruháimat hordja, de már állandó jelleggel és úgy, hogy nem is kéri el őket, egyszer csak azt veszem észre, hogy nincs bent a szekrényben...most be fogja festeni a haját, mert hogy én is most befestettem. Van egy barátnője aki szerintem nagyon rossz hatással van rá...kb mindig hétvégén nála van(de nem alszik ott, ha pedig hazaér magára zárja az ajtót és gépezik. Tehát 15 évesen úgy akar

kinézni, mint valami 20 éves...sajnos anyukám és én sem tudunk hatni rá, és mindig ebből vannak a családi feszkók..:( 19/l


2012. dec. 14. 18:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Zárd be a szekrénybe egy napra. De ne a ruhásszekrényedbe, mert akkor elkezd öltözködni.
2012. dec. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy anyukád nem tud hatni egy 15 évesre? Szedje össze magát! Apátok nincs?
2012. dec. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De van apám képzeld el. Csak egyszerűen a hugomnál már semmi nem hatásos. Most is itt sír anyukám...és tök sajnálom.
2012. dec. 14. 18:22
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem hatásos? Ha apád megfogja, beviszi a fürdőszobába, és lemossa róla a festéket az sem? Ne vicceljünk már, hogy egy 15 éves dirigál a családban.
2012. dec. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Az legyen a legnagyobb baj, ha egy tizenötéves sminkel és a nővére cuccait hordja! Ha a suliban rendben vannak a dolgai, a feladatait elvégzi, én emiatt biztosan nem csesztetném. Minden tini idősebbnek akar kinézni, és egy 15 valamint egy 19 éves ruházkodása között amúgy sem látok normál esetben lényeges különbséget. Vagy miket hordasz, amik szerinted végképp nem valók a húgodnak? Én 40 éves vagyok, de semmi olyan cuccom nincsen, amiben egy 15 éves kislány ne mehetne nyugodtan iskolába, ezért nem értem a problémát.
2012. dec. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
hát nem is nagyon tanul....
2012. dec. 14. 18:40
 7/17 anonim ***** válasza:
42%
Mekkora ökör szüleid vannak hogy nem képesek hatni rá... El kell verni, de úgy hogy beszarjon! Utána majd hallgatni fog apádra anyádra.
2012. dec. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%

De mégis mi a baj? Hogy idősebbnek néz ki? Az anyukád ezért sír?

Én hasonló korú vagyok mint a húgod, én is festem magam, volt már befestetve a hajam, műkörmöm is van, sokszor járok el itthonról és sokszor jönnek át a barátnőim, két tárgyból kettesre állok(a többi 4-5). Az anyukám mégsem sír miattam. Szeretem a szüleimet és ők is szeretnek engem, normálisan beszélek és viselkedek velük, normálisnak és értelmesnek tartanak.

2012. dec. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ugyanez volt. Ezek mellett bukások, lógások a suliból, pia, cigi. Úgy lett jobb a helyzet, hogy elvették tőle a laptopot, ipodot, tv-t. Gyakorlatilag minden elektronikai dolgot. Csak akkor mehetett valahova ha kitakarított és jó jegyeket szerzett. A ruháim el lettek zárva tőle.

Igazából az a legjobb ha leültök vele beszélni. Ha ez sem segít mint pl nálunk, akkor ti is csináljátok ezt. Rögtön megjön az esze.

2012. dec. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
hát az a baj, hogy az én húgom nem tiszteli a szüleimet. És ez nem a szüleim hibája, mert érdekes módon engem sem így neveltek.
2012. dec. 14. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!