Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek 36 évesen,3...

Szerintetek 36 évesen,3 gyerekkel hogyan lehet új életet kezdeni?

Figyelt kérdés
Elváltunk, most itt élünk a szüleimnél átmenetileg. A munkahelyem megszűnt és egyelőre nem találtam másikat. Úgy érzem, egy alagútban vagyok és nem látom a végét! Mit tanácsoltok?
2013. jan. 13. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Előbb ird le, hogy mi van mögötted, hogy jól és hatékonyan tudjunk segíteni számodra.
2013. jan. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

kitartás


keress munkát

addig is élj szerényen és tegyél félre minél többet h legyen majd alapod a saját élethez

foglalkozz sokat a gyerekekkel

nem tudom milyen a kapcsolatod az exel de próbáld meg normalizálni -- később ez még jól jöhet váratlan esetekre

és próbálj munkát keresni -- ez nehéz nagyon de ne keserítsen el ha nem megy gyorsan

2013. jan. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Bizos nagyon rosz lehet most neked, de kitartas kuzd mar csak a gyerekeid miatt es szerezsd oket nagyon, es probalj talalni magadnak egy komoly kapcsolatot. Miert valtatok el?
2013. jan. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az szerintem senkire nem tartozik, hogy miért vált el a Kérdező.


Munkakeresés, gyerekekkel való foglalkozás, önmagaddal való foglalkozás és helyrejön minden, csak ne hagyd el magad.

2013. jan. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
egy új kapcsolat?
2013. jan. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5


3 gyerekkel egy ember nem kalandozik, de ha megérinti a szerelem akkor ezerszer nehezebben kezd bele, mint az átlag és a gyerekei élete nem átjáróház.

2013. jan. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat. Kedvesek vagytok. Elsősorban munkát kellene találnom, csak akkor tudunk elköltözni a gyerekekkel. Szerintem egy új kapcsolat nem oldaná meg az életem, nem is ez a fontos jelenleg.
2013. jan. 13. 17:09
 8/8 anonim ***** válasza:
35 éves voltam 3 gyerekkel. Igaz házam, kocsim volt, meg munkahelyem is, de társam nem. Akkor ismertem meg mostani férjemet. Ez 7 éve volt. Azóta van egy 4 éves közös gyerekünk is (neki nem volt gyereke), s új életet kezdtem!
2013. jan. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!