Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazudtam a nagyszűleimnek....

Hazudtam a nagyszűleimnek. Nem akarom, hogy megharagudjanak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap egész nap egyedül voltam itthon, anya Pesten volt (Szabolcsi vahyok). Apàm külföldön van szerda óta, nem tudjuk, mikor jön hazan Szòval mama tegnap felhívott, beszéltünk egy kicsit anyàròl, megkérdezzem hogy van, stb. Rákérdezett, hogy egyedül vagyok e. Mondtam, hogy nem, apàm haza jött délelőtt, de most nincs itthon, elment valahovà. Egyedűl szerettem volna lenni, szükségem volt egy kis magànyra, de nen mondhattam azt, hogy ne jöjjön ep (nem szereti apàmat, sose jön, ha itthon van. Legutòbb is, amikor egyedül voltam, eljött).


Anyàt a beszélgetés után felhívtam, hogy tudjon erről. Most ideges, nehogy apámmal valami baj legyen (mert nyilvàn mondaná mamának), és hazudnia kell mamànak miattam.


Mi legyen? Anya belém hozta az ideget....


18l



2013. jan. 13. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Vihar a biliben...Apukád jól van, mi történne vele? Több mint bizonyos épségben hazaér, mint máskor.

Minek parázni feleslegesen?

2013. jan. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj, így igaz. Legközelebb meg mondd azt, hogy bocs mami de le kell tennem, pont indulok korizni. Vagy moziba vagy akármi. Úgy csak nem megy oda.
2013. jan. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát emiatt ne legyen bűntudatod...A mamák ilyenek... Az én mamám is ilyen ha anyuék elutaznak naponta telefonál...

főzök mosok, takarítok a családra ha anyunak épp nincs ideje vagy fáradt. Az én mamám nem tudja elfogadni h már nem a kislány vagyok aki játszott a homokozóba....


Én nem mondom, hogy hazudj de nem szabad mindent elmondani nekik :S

2013. jan. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!