Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy túl éljem épp...

Mit tegyek hogy túl éljem épp ésszel? És hogy a nagyszüleimnek is meg tudjam könnyíteni nyugdíjas éveket?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek a bátyám nem normális! Súlyos személyiség zavara van amit csak külföldön tudnának kezelni nagyon drágán. És ez a élete végéig tartó kezeléssel is csak 10% az esély arra hogy meg gyógyul Nárcisztikus személyisége csak ront a helyzeten és nemleges választ elsőre nem képes elfogadni volt rá példa hogy ha kellett neki valami képes volt 2 napig kínozni a kérleléseivel. És minden más ami a nárcisztikus személyiség zavarral együtt jár Erősen hyperaktív ami megint csak ront a helyzeten. Sokszor nem beszámítható ő maga is elismerte van hogy normális van hogy nem lehet rá ismerni (Én Skizofréniára gyanakszom) És hihetetlenül irigy. Számító gondolkodása miatt csak túlzott óvatossággal lehet vele beszélni. Anyukánkat idegbetegségbe kergette nyugtatót és altatót használ miatta Már a nagyszülőknek gyomor görcsük van ha meg látják.
2012. aug. 21. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezen sajnos nem tudunk neked segíteni. Ez borzasztó, és nagyon nagy probléma. Nagyon sajnállak benneteket. Nem lehet befektetni egy intézetbe a bátyádat vagy nem lehet gyógyszerrel kezelni? megállapítottak már nála valamit? Jártatok pszichiáternél? Hány éves a bátyád?
2012. aug. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
( 21 )Ígen voltak pszichiáternél és ő állapította meg nála a személyiség zavart gyógyszerrel nem lehet kezelni mivel ez fel fogási szinten van problémája nem is tudom hogy fogalmazzam.... amit csak folytonos kúrák sokasága (mint mondtam élete végéig tartó kezeléssel talán 10 % hogy meg javul)
2012. aug. 21. 20:50
 3/8 anonim ***** válasza:

A nárcisztikus személyiségzavar itthon is gyógyítható, HA a páciensnek van olyan kiemelkedő vonása vagy tulajdonsága, amire építhetnek a terápia során: pl. nagyon szép, vagy nagyon okos ember, valamint maga is gyógyulni akar.


Ha nincsen, és még gyenge jellem is, akkor sem külföldön, sem belfölön nem lehet rajta segíteni. Ezt vésd a fejedbe.


A nagyszüleidről SEM neked kell gondoskodnod. Miért veszel magadra olyan felelősséget, ami nem a tied?

2012. aug. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hol mondták nektek, hogy ezt csak külföldön lehet kezelni? Olyan nincs, hogy csak 10% esély van a javulásra! Mindenre, vagy majdnem mindenre van megfelelő gyógyszer. Kérjetek másik pszichiátertől véleményt!
2012. aug. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

neki a nárcisztikus zavar plusz betegség 1 másik személyiség zavar hátterében

az a gond hogy nem sokat tudok a betegségéről csak amit elmondtak a szüleim és amit én is tapasztaltam rajta

2012. aug. 21. 21:13
 6/8 A kérdező kommentje:
a nagy szüleimmel kapcsolatban pedig tudom hogy nem az én felelősségem csak nagyon szeretem őket és nem szeretném idő előtt elveszíteni őket agy vérzésben
2012. aug. 21. 21:15
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem a te felelősséged, mondtam már.


Pénzt pedig más módszerrel próbálj mástól tarhálni.

2012. aug. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oké oké vágom hogy nem az én felelősségem a pénzed meg tartsd meg nem szorulok rá nem akartam tarhálni csak valami tanácsot szerettem volna kérni nem értem hogy lehet valaki ilyen
2012. aug. 21. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!