Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon zavaró és eddig nem...

Nagyon zavaró és eddig nem találtam rá megoldást. Mi lehet a baj? Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és már régóta fennáll egy probléma az édesanyám és köztem: egyszer elenged és azt mondja, azt tehetek, amit szeretnék, de ha konkrét probléma van és azt megemlítem előtte, rögvest lekorhol, elhord mindennek. Egyszerűen nem merek neki semmiről beszélni, vagy ha erre is kerül a sor, mert ha elmondom az igazságot(bármilyen kis dolog is ez), vagy leint, vagy lehord a sárga földig, de ha rossz, akkor mindenképpen felemlegeti nekem és mindig akkor, amikor éppen a legrosszabb lelkiállapotban vagyok.

2013. jan. 13. 17:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerint pont ott lehet a gond hogy már nem vagy gyerek. Amit ő is lát, és bár nem teheti meg hogy magához kössön, főleg nem 21 évesen, így próbál még a lehetőségektől függően gyerekként kezelni. így lehurrog... De az nem természetes dolog hogy képtelenek vagytok egymással "rendesen" kommunikálni. Valószínűleg ő ezt nem bántásból teszi veled, ill ez nem nyújt neki örömöt, de másképp nem tudja kifejezni hogy "nem akar elveszíteni".

Próbálj meg beszélni vele erről.

Persze valamilyen szinten megoldás ha elköltözöl.. mint ahogy előttem ajánlották, de ezzel nem lesz lezárva dolog. Tisztázni kell mindezt mielőbb. Esetleg csináljatok valami közös programot, ahol kicsit össze hangolódhattok. :)

2013. ápr. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem*

bocsánat elírtam...

2013. ápr. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!