Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom a munkahelyem, mit tegyek?

Utálom a munkahelyem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, arra lennék kíváncsi, hogy más is így van ezzel?

Tudom, a mai világban örülni kell, ha az embernek van munkája, de mit lehet tenni, ha egyszerűen görcsöl az egésztől?

(rossz hangulat, állandó, ok nélküli lecseszések,kevés ember sok munkára, feszített tempó, bizonyos emberekkel kivételeznek, miközben neked meg kell szakadnod)



2013. jan. 14. 06:52
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
96%

küldözgesd az önéletrajzod és járj el állásinterjúkra. Amint megvan az új hely, a régin fel tudsz mondani.

Nem panaszkodni kell, hogy rossz, hanem tenni ellene.

Képezd magad tovább, tanulj nyelvet, vagy valami szakmádba vágót

2013. jan. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Szia, köszi a választ, én ezeken kívül gondoltam (mert ezen a részen nincs gond), hogy mit is lehet tenni.
2013. jan. 14. 07:01
 3/32 JulesM111 ***** válasza:
100%

Szeretik az emberekbe belesulykolni, hogy örülni kell a munkahelynek.

Inkább örüljön a munkáltató, hogy van alkalmazottja.

Ha fiatal vagy és egy nagyvárosban élsz, könnyen lehet, és kell is lépni.

De ne feledd, a másik melóhely is hasonlóan sz@r lesz, de legalább lesz 1-2 éved, amíg azt is megutálod :)

Menni kell tovább, mint előttem is írták.

2013. jan. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Szia, 27 vagyok és Budapesten élek, szóval nem adom fel :-)
2013. jan. 14. 07:17
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez a véleményem arról, amikor mondják, hogy örülni kell mindennek. Mondják már meg az ilyenek, hogy minek kell annak, ha kapsz hatvan valamennyit és mondjuk dolgozol érte több mintnyolc órát. azért ne legyünk már ennyire rabszolgalelküek emberek. ugyanúgy hiányozna az a jó munkaerő a munkáltatónak is mint ahogy nekünk hiányozna egy jól fizető állás. Csak ez lett a világba súlykolva, és ezért van az, ha valaki képzni magát és inkább válalja, hogy pár hónapig nem keres, akkor már lusta, semmirekellő stb
2013. jan. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Szia, neked is köszönöm :-)
2013. jan. 14. 07:29
 7/32 anonim ***** válasza:
76%
Hatos vagyok. de nem így van? :) sok belefásult idióta akinek semmi esélye sincs változtatni vagy nincs esze hozzá és fikázza azt, aki legalább próbál feljebb jutni a tudásának bővítése segítségével.
2013. jan. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

voltam hasonló helyzetben tavaly ilyenkorra eljutottam arra pontra, hogy egy infarktustól jobban félek, mint a munkanélküliségtől. Pedig nagyon jól kerestem. Gyerekem van... mégis inkább az egészséget és a családot választottam (már gyógyszerrel aludtam!).

Fél évet voltam otthon, nem is kerestem állást, az egész nyár a lányommal életem legszebb nyara volt!

Most közalkalmazottként dolgozom 1/3 fizetésért. De imádom, nyugodt vagyok, boldog vagyok! Jelenleg a családom és az egészségem a fontos, és persze nyitott vagyok, ha esetleg valami jól fizető állás bejön elgondolkodom majd rajta.

2013. jan. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

:-)

de igaz, csak sajnos olyan világot élünk, ahol azt nyomják, hogy örülj, hogy van munkád, még akkor is, ha az rossz és hiába dolgozod ki a beled pl

2013. jan. 14. 08:04
 10/32 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nekem is köszönöm, bátor és racionális döntést hoztál :-)
2013. jan. 14. 08:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!