Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon utálom a hugomat. It...

Nagyon utálom a hugomat. It csináljak?

Figyelt kérdés
én 15 évs vagyok, ő 11. azt hisz hogy mindenki jobban szereti őt mind engem, de nem. és le is néz ezér. az asztalnál már ellém se ül, és inkább a földön alszik, mind mellettem. nagyo iritáljuk egymást. mit csináljak?
2012. dec. 31. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
"Egy nemzedék, ami nyomot hagy... "
2012. dec. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
és miért kéne melletted aludnia? egy ágyban alszol a 11 éves húgoddal?
2012. dec. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Majd felnőttök, és hálásak lesztek, hogy vagytok egymásnak. Addig túl kell élni. És nem elrontani úgy a viszonyt, hogy életre megutáljátok egymást.
2012. dec. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Valahogy közeledj hozzá!

Például kérd kölcsön a nyelvtan könyvét.

2012. dec. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mert kamaszodik.

Nem tudom vannak-e nagy testvéreid, de ha lennének, és nagyjából egykorúak lennétek, akkor te is átesnél ezen.

2012. dec. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
Ahelyett hogy szeretnéd b+!
2012. dec. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de hát velemár nemlehet kedves lenni.. keresztanyáméknál aludtunk a kanapén. -.-
2012. dec. 31. 18:23
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

Menj be a könyvtárba és vegyél ki néhány szépirodalmi művet. A helyesírásodnak is, a gondolkodásodnak is, és a érzelmi éréséednek is jót tesz. Pl. elfogadóbb leszel a húgoddal, ha belátod, hogy ő egy gyerek, te pedig egy kiskamasz vagy.


Becsüld meg, hogy van testvéred és gondolj arra, hogy milyen sokan vagyunk, akik boldogok lennének, ha lenne testvérük, de nincs vagy nincs többé.

2012. dec. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem csodálkozom, hogy lenéz.
2012. dec. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!