Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom az apámat ez természetes?

Utálom az apámat ez természetes?

Figyelt kérdés
az apám már a születésem előtt is alkoholista volt anyukámat majdnem megfolytotta amikor a tesómmal volt terhes ... anyukám szinte teljesen beleőrűlt az eegészbe ... az apám sajna még mindig ilyen de szerencsénkre nem bántott testileg... de inkább lelkileg .. de azt nagyon .... amikor 11 éves lettem anyukámék elváltak de eddig azért nem váltak el mert anyukám félt hogy apa nélkűl founk felnőni meg a rengeteg tartozás miatt sem mert s végűl a a tesómmal és az anyukámmal a keresztanyukámékhoz költöztünk.... de az apám továra is lesz*r minket a fennmaradó hitelt sem fizeti a gyerektartást sem fizeti és még mindig alkoholista ja és rákos is volt az apám... de valahogy meggyógyult.... a mai napig is ugy gyűlölöm az apámat hiogy szinte letagadnám........... 13 éves vagyok.....

#család #apa #pénz #utlom elvált
2013. jan. 5. 17:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%

Ha ilyen az apád, akkor igen, normális, hogy ezt érzed.

Én nem is ismerem az apámat, nem kellettünk neki, és jobb volt így, mint a te helyzeted. Tudom, hogy rossz, hogy van, de mégsincs, inkább ne is foglalkozz vele, értékeld helyette az életben azt, ami szép.

2013. jan. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%

Imerős helyzet. Kis eltérésekkel ugyanez volt.


Mára már nem utálom csak megvetem, IGAZ arra már rájöttem miért lett alkesz... Vagyis mit érezhetett mikor alkesszá vált - ha ezért vált alkesszá amiért én meg kinyúvadni fogok még idén. Bár kétlem, mert neki nem voltak összetett érzelmei. Igaz a végére gondolatai sem.

2013. jan. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%

Nem, nem az. Egy gyerek mindig szereti a szüleit és vágyik a szeretetükre, elismerésükre - addig, amíg meg nem gyűlöltetik vele. Anyád a ludas itt is, mint oly sok esetben.


Anyád - a drága... :(( - rád tett olyan indulatokat és érzéseket, amelyek nem a tiedid, hanem a sajátjai. Te nem ő vagy! Miért vállalt téged, ha már a születésed előtt is alkoholista volt az apád? ha verte, miért nem vált el tőle? Egyáltalán miért ment hozzá?


És neked ugyan MI KÖZÖD van ahhoz, hogy apád a születésed előtt is verte az anyádat?! Semmi! Nem is kéne tudnod róla.

De mivel anyád mindig elmondja, mindig sajnáltatja magát, mindig apádat hibáztatja mindenért, így törvényszerű, hogy te 13 évesen azt hiszed, hogy apád a gyűlöletes és a gonosz. Holott nem. Éppenhogy nem - az anyád az. Gonosz önző kislány-anya, aki tönkretette a gyereki életét és a férje életét is.


Mivel gyűlölöd az apádat, nem fogsz tudni teljesíteni az iskolában, sem később a melóhelyeden. Mivel gyűlölöd az apádat, a férjedet sem fogod szeretni és a gyerekeidnek sem fogod engedni, hogy szeressék (mivel azt hiszed, hogy téged sem szeretett az apád). Mivel gyűlölöd az apádat, a társadalom ellen fordulhatsz - így lehet belőled bűnöző.


Ha kicsit több eszed és erőd van, mint az átlagnbak, akkor jó volna, ha fénysebességgel elhúznál egy gyerekpszichiáterhez, amíg nem késő.

2013. jan. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
Ne mérgezd az életedet gyűlölködéssel!Az ilyen apa megvetést érdemel, ne foglalkozz vele, mert a gyűlölködés téged is megbetegíthet. Örülj, hogy nem zaklat benneteket!
2013. jan. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Van egy olyan érzésem hogy a #3 egy hímsoviniszta.És igenis normálisak az érzéseid. Ugyanebben a cipőben jártam,ma máe csak közömbös vagyok iránta. El fog múlni a gyűlöleted,és majd megkönnyebbülsz,de ez még kell legalább 10 év.
2013. jan. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Na itt a 3-as... A "SZAKÉRTŐ" :S :S


Látszik mennyire nem volt még ilyen helyzetben... Az ilyen ember, mint a drága jó apucika fenyegetésekkel és manipulációval bőven elérhette hogy ne merjenek ellenzegülni neki - vagy otthagyni. Tudom, mert én is éltem ilyen helyzetbe. Nekem pl. ilyeneket mondott az én apám, hogy amint kilépek az ajtón "vannak emberei" akik "Megfigyelnek" mindegy hová megyek. Rohadt jó volt így kimenni... Folymatos üldözési mánia és sosem tehettem azt amit igazán akartam, mert féltem hogy rájön és akkor nem "kis saller" lesz a jutalom (habos fánk meg pláne nem) hanem rugdosás, nagyszidás, hőzöngés, köpködés...


Persze Te mint kivülálló beböffentheted, hogy "mé nem léptetek le bööeef" meg "miközödhozzá hogy majdnem kinyírta az anyádat". Gondolom Neked nem volt részed ilyen "szerencsében" hogy végignézhetted ahogy ténylegesen felrúgja az anyádat és aztán neked is akar támadni... Örülj is ennek.

2013. jan. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
kaptam is tőle 0%-ot XDDD
2013. jan. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%

5: Rosszul érzed és még rosszabbul tudod, ráadásul hülyeséget beszélsz.


A legtöbb esetben az anya a bűnös, nem az apa - csak az apa látszik, mert az ordít, az ver, az bántalmaz. Hogy MIÉRT, azzal már nem foglalkozik senki, pedig éppen ez a kulcsa a dolgoknak. Vannak olyan férfiak is, akik magukról barmok, de kevesen. Töübbynire náluk is az anya (a a sajátjuk) volt a kulcs: szerethiány, törődéshiány stb.

2013. jan. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%
nem, baromira nem természetes ahogy az egész familiáris helyzeted se, de nem te tehetsz róla, minden családban van egy s*ggfej.
2013. jan. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hasonló szituációban nőttem fel. Végre rájött anyám is hogy nincs vele tovább és hozzám költözött. :) Szóval igen, azt hiszem normális ha utálod az apád ilyen helyzetben, én sem rajongok érte, nem is keresem. Boldogabb életem van nélküle.
2013. jan. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!