Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nincs munkahelyem, nincsene...

Ha nincs munkahelyem, nincsenek barátaim, hobbim stb. akkor így mi lesz velem? Egyedül maradok?

Figyelt kérdés

A gimiben nem alakult úgy hogy legyen párom, a fősulit befejeztem és ott sem lett senkim. Baráti társaságom nincs, munkát nem találok. És úgy érzem soha sem lesz kapcsolatom, pedig koromhoz képest már illő lenne...


23, lassan 24 éves vagyok.


2013. jan. 13. 20:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%

Valami érdeklődésed csak van pl: szeretsz futni vagy kutyát sétáltatni. Van egy honlap ahol ilyen szabadidős tevékenységekhez lehet társaságot találni -> na ez már egy remek kiinduló alap az ismerkedéshez, barátkozáshoz

És városokra lebontva is rá lehet keresni, meglepően sokan vannak az oldalon :)

Valahogy próbálj elindulni azon az úton amelyet a legjobbnak érzel.

2013. jan. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Mit teszel érte, hogy változtass ezeken?
2013. jan. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2%
Sír a szája, mi mást...
2013. jan. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Én is ebbe a cipőbe járok :) Van kedved privizni? :D
2013. jan. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Azt tudom mondani, amit az első válaszoló, kereshetnél interneten az érdeklődési körödnek megfelelő csoportokat, esetleg fórumokat, ott is kialakulhatnak ismeretségek, esetleg még barátságok is.

Sajnos tényleg vannak olyan területek az országban, ahol szinte lehetetlen munkát találni protekció nélkül, ez van nálunk is. Neked még nincs családod, talán a legjobb lenne megpróbálnod külföldön próbálkozni valamivel átmenetileg, aztán ha sikerült összeszedni egy kis pénzt a kezdéshez, az ország valami olyan részébe költözni, mondjuk albérletbe és ott munkát vállalni, ahol több lehetőség van.

2013. jan. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%
Ismerem ezt a reménytelen helyzetet,én is így voltam pár éve és nem sírom vissza.Annyit tehetsz,hogy keresel valami célt magadnak,lehetőleg minél több helyre eljárogatsz,akár egyedül is és vagy lesz valami,vagy nem,ez már csak rajtad múlik.Amúgy meglepő,hogy mennyien vannak ilyen nyomorult helyzetben,én egy csomó emberrel találkoztam itt,gyakorin,akik ilyen magányosak voltak.
2013. jan. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
De azt is hozzáteszem,hogy sokan még a kisujjukat se mozgatták azért,hogy jobb legyen,csak sajnáltatták magukat.
2013. jan. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
39%
Egyszerűen el nem tudom képzelni, hogy valakinek semmi hobbija ne legyen. mit csinálsz a szabadidődben? sütni, olvasni, sportolni, kockulni... valami tuti van. vagy ha nincs, akkor kérlek avass be hogy hogy csinálod mert számomra felfoghatatlan
2013. jan. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%

Mit csinálsz egész nap? Csak van valami dolog amit szeretsz csinálni! Mi lenne, ha felvennéd a kapcsolatot régi barátokkal, FB-on is akár? Önkéntes munkát is vállalhatsz, ott ismerkedni is tudnál. Kezdj el valamit tanulni online. (Én ezt csinálom)

Ne zuhanj magadba! Nagyon fiatal vagy még ehhez. Én is hasonló korú vagyok, de nem adom fel, Te se tedd!

2013. jan. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
15%

Én is ebben a helyzetben vagyok. Ráadásul még vidékien is élek egy kis faluban a várostól 20 km-re és most a nagy hó miatt el is vagyunk zárva teljesen. Kilátástalan az egész élet. 24/L vagyok én is de munka nélkül pénz nélkül meg vagyok lőve teljesen nem lehet igy elkezdeni semmit mert mindenhez pénz kéne. Talán egyedül a futáshoz nem de itt falun hiába is futok nem ismerek meg senkit.

Szóval ne aggódj más is van ilyen helyzetben. A párom is a társkeresőn szereztem. De barátokat meg egyszerüen sehol nem lehet itt akik voltak gyerekkori barátaim mind elmentek már vagy külföldre vaggy pestre a jobb megélhetésért de nekem nincs kedvem ahhoz a büdös városhoz csak kicsit lenne jobb a megélhetés itt.

2013. jan. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!