Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszéljek erről a húgommal?

Atika kérdése:

Beszéljek erről a húgommal?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet a következő. Elég ciki, ezért próbálok itt névtelenül tanácsot kérni.

Én egy 19 éves srác vagyok és még otthon élek a szüleimmel, illetve a 16 éves húgommal. Tegnap, fürdés közben azt vettem észre hogy valaki leskelődik a fürdőszoba kulcsjukkán.( a kintről beszűrődő fényből jöttem rá). Tudtam hogy csak a húgom lehet mivel ketten voltunk otthon. De én olyan hülye voltam hogy a saját szememmel akartam meggyőződni,hogy a gyanúm igaz Így hát belenéztem a kulcslyukba. Na és akkor megláttam a nővérem szemét. Azóta nagyon furán érzem magam, mert nem tudom mióta kukkolt. Vajon mindent látott? Sajnos a fürdés ellőt masztiztam... remélem azt nem látta. de most mit csináljak?


2013. jan. 15. 10:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle hogy került hozzá a nővéred szeme.
2013. jan. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Na most a nővéred vagy a húgod nézett veled szembe? Amúgy szerintem csak kíváncsi. Valószínű zavarba hoznád, ha megemlítenéd neki. Tegyél a kulcslyukba vattát, akkor nem lehet belátni rajta.
2013. jan. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
elnézést, egyszer elírtam. A HÚGOMRÓL van szó. tiszta ideg vagyok.
2013. jan. 15. 10:47
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
Most a hugod nézett be vagy a nővéred?
2013. jan. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Ja semmi, hugod, jóvan, elovlastam még1x egészet.
2013. jan. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%

(Adhatnál hugodhoz fb-s linket/skypet/vmit pm-be... 17f)

Kérdezd meg tőle, beszélj vele, vagy, figyeld meg, fogja-e még csinálni, és csak utána beszélj vele, vagy, ha megint csinálja, nyisd is ki az ajtót és akkor beszélj vele. Sok szó ismétlés...

2013. jan. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Most már hiába tettem be vattát a kulcslukba, megtörtént az esett. Az zavar hogy engem kukkolt, mikor van pasija, szóval nem hiszem hogy most látott elsőnek f@szt. már elnézést. Szóval nem hiszem hogy egyszerű kiváncsiság hajtotta. na ez zavar.
2013. jan. 15. 10:51
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a méretre volt kiváncsi, vagy megunta a pasijáét.
2013. jan. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%

Ez akkora kamu... :)

1. Kintről beszűrődő fény? Hacsak nem vaksötétben fürdesz, nem jössz rá a "kintről beszűrődő fényből", hiszen bent világos van. Mindegy, hogy a fürdőszobán kívül sötét vagy világos, azt bentről nem látod.


2. Belenéztél a kulcslyukba, és ott volt a testvéred szeme. Ha a testvéred tényleg leskelődik, és észreveszi, hogy közelítesz, automatikusan elkapja a fejét, nem fogja kivárni, míg te is közelről belebámulsz a szemébe.


3. Nővéred vagy húgod? Értem én, hogy nagyon izgatott lettél, de az ilyet nem keveri össze az ember. :)


Legközelebb jobban dolgozd ki! Hihetőbb lesz.

2013. jan. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a hugod kiváncsi volt, és tegyél ugy, mintha meg sem történt volna semmi.

Igen a kulcslyukba tegyél vattát.

2013. jan. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!