Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkértem a kezét,1 hét után...

Megkértem a kezét,1 hét után szakított. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1 hete vagyunk külön, még az okát sem mondta el. Közölte velem, hogy nem fog menni és lelépett, azóta próbáltam keresni többször is de nem akar beszélni pedig jogom lenne tudni, hogy miért döntött így. Lehet, hogy az én hibám, lehet, hogy nem. De biztos lenne rá megoldás, bármi is az. Már faggattam a barátnőit is, azt mondták hogy nem tudnak semmit. Nem értem, hiszen boldogok voltunk egymással, mindent megkapott amire szüksége volt és 2 mondattal elintézte az egészet. A cuccait elvitte (párat itt hagyott) amikor nem voltam itthon de még a kulcsot is itt hagyta. Nem is veszekedtünk mostanában semmin. A szüleinél nincs, azt sem tudom hol keressem vagy hogy keressem-e egyáltalán. Hogyan beszéljek vele? Várjak egy kicsit? Meddig? Teljesen tanácstalan vagyok. Vissza akarom kapni.

25/F


2013. jan. 15. 13:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%

Rájött hogy az eljegyzéssel semmi nem változott.

Sokan esnek ebbe a hibába.

2013. jan. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%
amikor megkérted a kezét hogy reagált? mit mondott? igent?
2013. jan. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
28%
bocsi, de nagyon úgy hallatszik, van valakije. az, hogy a barátnője "semmit nem tudnak" azt jelenti, fedezik. az meg pláne feltűnő, h sem a szüleinél, sem barátainál nincs. hát mert egy pasinál van....
2013. jan. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
37%

25-F Sajnálom :(


Szerintem is van valaki más...

2013. jan. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%

Lehet, hogy tévedek, de lehet, hogy idő kell neki. Nem mondom, hogy tisztességesen, vagy jól oldotta meg, de vannak olyan nők, akik a házasság gondolatára úgy reagálnak, mint a férfiak nagy többsége. Vagyis megijednek.

Mennyi ideje voltatok együtt, amikor megkérted a kezét?

Beszéltetek róla előtte? Mi volt a véleménye?

2013. jan. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem csak vallami problémát akartál megoldani az eljegyzéssel? Mert akkor helyesen tette. A problémákat nem szabad a szőnyeg alá söpörni. Ilyen az is amikor azért szülnek mert vlami nem működik, azt hiszik egy baba majd megjavítja a kapcsolatot...
2013. jan. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Boldognak látszott és igent mondott. De nem értem az egészet. Nagyon rosszul hazudik még telefonon keresztül is. Hogy sikerülhetett eltitkolni a másikat, ha egyáltalán van? Azt hitte, hogy kettővel is működni fog? Akármi is van, mondhatott volna inkább nemet ha nem akarja. Még az is jobb lett volna mint ez. 6 éve voltunk együtt, én már terveztem, gondolom simán észrevette. Nem volt semmilyen probléma. Néha vitáztunk de az mindenkinél előfordul, nem is tartottak sokáig.
2013. jan. 15. 13:34
 8/16 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, az is lehet, hogy szimplán megijedt, nem igaz az a közhely, hogy "minden nő házasságra vágyik"...

Meg az is lehet, hogy rossz periódusban érte a kérdésed - illetve hát nyilván nem maga a kérdés, hanem az ebből eredő döntési kényszer - olyankor, amikor éppen bizonytalan volt, valamiért (ez lehet egy potenciális 3. is. de nem csak az...) saját magában, a saját érzéseiben.

Nekem is van haverom aki hasonlóan járt...

2013. jan. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
... ja, és hogy mit tegyél? Na, ebben nem tudok segíteni, mert nincs tuti recept. Van, akinél az válik be, hogy utána mész, van akinél meg ez pont ront, és az válik be, ha adsz időt és teret... a saját párod te ismered jobban...
2013. jan. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Idő és türelem, bármilyen revansot érzel most a haragodra, és követeled az igazad, ha szereted, akkor ez nem előbbre való most, és nem is célszerű. Erőszakkal, agresszorkodással, most nem fogsz elérni semmit.

Pihentesd a témát, bármilyen nehéz, elhiszem, hogy sértve érzed magad.

Szerintem ne keresd, hagyj egy üzit neki esetleg, hogy kereshet, itt és itt elér. Kész.

2013. jan. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!