Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mégis hogy oldjam meg az...

Most mégis hogy oldjam meg az elköltözést, ha egyszerüen lehetetlen?

Figyelt kérdés

Ez minden előzmény, minden kiirt kérdésemmel a témában:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


2013. jan. 15. 16:32
 1/8 A kérdező kommentje:
:)
2013. jan. 15. 17:58
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, nem olvasom el az összes előzményt, mert úgy látom végtelen... A kérdésedet biztos az ihlette, hogy írták, költözz el. Nos. Ha ez lehetetlen, akkor nem tudod megoldani. Akkor élsz otthon, és tűrsz. Ilyen egyszerű. Mit vársz, mit tudunk érted tenni, összedobjuk havonta az albérletedet meg a rezsidet? Nem is értem, ennek a kérdésnek mi értelme volt.
2013. jan. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
tűrni kell, meg nyelni, és gyűjteni, aztán lelépni... Sajnos sokan vannak abban a helyzetben, hogy képtelenek lelécelni otthonról, nem tudom, mit tehetnél. Menjetek külföldre?
2013. jan. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
"Volna kassza nincs a pályán" mondják a lovisok. Ha elköltözNÉTEK, nem írNÁD ki a kérdést, mert nem érezNÉD, hogy abnormális helyzetben vagy. Mivel a költözés lehetetlen, kb annyit ér bármilyen tanácsot adni, mint lóval imádkozni. Most tényleg, mi a bánatra számítasz?
2013. febr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hány éves vagy?Ha 18 elmúltál elméletileg nem lehetetlen mert akkor már a szüleidnek sincs joga beleszólnia,mit csinálsz.Ha 18 alatt vagy,szívtad mert akkor a szüleidnek mindenképp van beleszólása a dologba:s
2013. márc. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jéézus, ez a tengeri kígyó hosszúságú történet, még mindig nem ért véget???

1. Ha lehetetlen elköltöznötök, akkor minek írtad ki a kérdést?

2. Nem lehetetlen, te ragaszkodsz ahhoz, hogy egy olyan családban élj a pároddal, ahol nélküle sem igazán harmonikus az élet. Vele együtt pedig kezd elviselhetetlen lenni mindkettőtöknek.

3. Azt, hogy "segíteni kell a szülőknek" nem fejtetted ki bővebben. A favágós példád, - már bocs - engem nem győzött meg. Ha ilyen lehetetlen az együttélésetek, költözzetek el. Amikor megjön a tüzifa, kell hívni egy fűrészes embert, aki majd felvágja. Fizessétek ki a felét segítségként, és készpassz. Ezért nem kell napi szintű cirkuszolást, üvöltözést, cipőhajigálást és pénzlopást elviselni... Ezen kívül nem tudom mi az a segítség, amiért ott kell mindkettőtöknek szenvednetek a pasiddal. Feltételezem, hogy dolgoztok mindketten, tehát a háztartás dolgaiban max munka után tudtok részt venni. Ha elmentek, 2 emberrel kevesebbre kell főzni, mosni, takarítani... megoldják majd nélkületek is. Max ajánld fel anyukádnak, hogy egy-egy hétvégén hazaugrasz segíteni nagytakarítani, vagy előre főzni a fagyasztóba, segíteni a cipekedős bevásárlásban. Ezen előbb utóbb úgyis túl kellene esnetek, mert gondolom nem akartok évekig ott élni még ebben a légkörben. Akkor ki fog fát vágni?:)

2013. márc. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon ráértem és elolvastam. Ez még azöta isaktuális? Mi az, hogy lehetetlen elköltözni? Ha maradsz, hamarisan a diliházban kötsz ki. Ennél minden jobb! Jön a jóidő, irány a park, aludj ott! Nyisd már ki a szemed, ébredj fel! Éld a saját életedet!
2014. ápr. 8. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem menekülni kellett otthonról, mert bántalmazó közeg én egyetemre mentem, az adott kollégiumot, tanulni nem tudtam mert tönkre voltam téve, de legalább kicsit összébb tudtam szedni magam
2014. ápr. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!