Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mégis hogy lehet így lefogyni?...

Mégis hogy lehet így lefogyni? Valakinek ötlet? Szerintem lehetetlen lehet mondani, hogy kifogás

Figyelt kérdés
Nincs itthon kaja elmondjam mit ettem ma.. reggel 1 szelet kenyeret utéána délután semmit,mer menekültem ebből a házból és most este csak sültkrumpli volt itthon..így mégis hogy? Mellesleg nagyon éhes vagyok:(
2012. nov. 17. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincsen semmi felvágott, natúr joghurt, savanyúság, tojás? Én ha nincsen semmi olyan itthon vacsira összedobok 2 tojásból egy rántottát és savanyúsággal vagy zöldséggel megeszem. A felvágott+natúr joghurt is elég olcsó megoldás. De a koplalásnál még a sült krumpli is jobb, azzal, hogy nem eszel semmit tönkreteszed magad. Igazából mértékkel lehet enni bármit, ne éheztesd magad!
2012. nov. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
44%
igen,elég drága sajnos az egészséges étkezés,a zöldség-gyümölcs is,de most pl a paprika még annyira nem vészes,savanyúkáposzta se,cékla, sütőtök,alma, krumpli se rossz vélgül is,de egyél tényleg mellé joghurtot,meg felvágottat...azok nem hízlalnak ,ha így összeválogatod és elosztod egy napra.
2012. nov. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nincs, nincs.

Megeszed, ami van és mozogsz. Hidd el, úgy lehet fogyni (utólag rájöttem), nekem is ez volt a bajom, állandóan szendvics volt itthon... nem csoda, hogy elhíztam, mikor kiskoromtól fogva azon nevelkedtem.

2012. nov. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!