Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg anyukámnak,...

Hogyan mondjam meg anyukámnak, hogy apához szeretnék költözni?

Figyelt kérdés

15L vagyok, szeretnék apukámmal élni. Vele már beszéltem, részéről nincs akadály. Azt mondta beszél ő anyukámmal, de szerintem nekem illene.

Nincs vele amúgy semmi gond, csak úgy érzem apukámmal jobban el tudok beszélgetni, jobban tetszik ahogy él.



2013. jan. 15. 21:47
 1/6 anonim válasza:
Szerintem úgy mond el neki, ahogy itt leírtad. De csak akkor, ha a döntésed végleges és nem önző okból hoztad (pl. mert apukád engedékenyebb).
2013. jan. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy jogi értelemben 16 éves korod után döntheted el te magad, melyik szülődet választod.

Ha anyukád agya eldurran, nem tehetsz semmit. :(

2013. jan. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Beszéld meg apukáddal, hogy tudnál többet lenni vele, de ne hagyd ott anyukádat teljesen. Kérdés van-e tesód, vagy csak te vagy, ... szóval légy vele is belátó. Nem tudhatod, apukád nem szerez-e magának egyszercsak barátnőt, és akkor te ott útban leszel. Legyél türelmes, a nők általában megértőbbek a gyerekekkel.
2013. jan. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
Na mert anyuka elszakíthatja a gyereket az apjától, mi?
2013. jan. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
no várjunk csak,tudod te milyen volt anyukádnak felnevelni téged egyedül,és most ott akarod hagyni,mert az apád esetleg engedékenyebb,ami amugy azert is lehet,mert kevésbé törödik veled,vagy mert több penze van,jobb módban él,ami megint csak azétr van,mert neki csak a gyerektartást kellett fizetnie,anyukád sok mindenröl lemonmdott miattad,jól gondold meg
2013. jan. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

Emberek!

Pusztán hálából kéne a gyereknek az anyjánál maradni, ha az apjával szeretne élni?

Fordított esetben meg itt fröcsögnétek, hogy szar szemét apa, akitől el kell költöznie a gyereknek.

Meg honnan tudjátok, hogy mióta váltak el?

Én 16 éves koromban apához költöztem mert anyával napi szinten veszekedtünk, nem egyszer megtépett, egyedül hagyott az öcsémmel 3 teljes napig mert egyik nap pasizni ment, a második nap a barátnőivel bulizni, a harmadik nap meg a fene se tudja, hol volt és nem volt kedve hazajönni.

Szóval bizony van olyan helyzet, mikor a gyereknek jobb az apjával!

2013. jan. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!