Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem elég nagy kocka. Ha...

A férjem elég nagy kocka. Ha lesz babánk, reménykedhetek benne, hogy nem fog ennyit a gép előtt ülni?

Figyelt kérdés

A kérdés elég egyértelmű. Van a férjem, aki mindig is sz.gép mániás volt. Engem mindig is zavart, de úgy vagyok vele, hogy más férfiaknak meg más hibájuk van, senki sem tökéletes. Amúgy remek ember, hűséges, türelmes (elég hisztis vagy morcos tudok lenni, és ezeket jól kezeli), nagyon szeret engem, nem iszik, nem haverozik. Annyi, hogy imád sz.gépes játékokkal játszani. Most pl. szabin van itthon már 5 napja. Ma még el sem mosogatott, gondolom, egész nap ment a játék meg az alvás.

A kérdesem az, hogy szerintetek megváltozhat, ha lesz kisbabánk? Van itt olyan, aki hasonló párral él családban? Megváltozott? Vagy minden maradt a régiben?


2013. jan. 16. 20:04
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
81%
Az teljesen kizárt, hogy megváltozzon - vagy igy vállalod mellette a gyereket vagy lemondasz a gyerekröl, vagy más férjet keresel a gyereked apjának.
2013. jan. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
81%

Erre mindig azt mondom, hogy a nők mindig azt akarják, hogy a férfi változzon meg, de a férfi nem fog. A férfi pedig azt akarja, hogy a nő ne változzon meg, de a nő ennek ellenére megváltozik.


Vagy készülsz erre, hogy így lesz (és ha megváltozik, akkor mindenki boldog, de erre tuti nem építenék), vagy otthagyod, ha nagyon szeretnél babát.

2013. jan. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
74%

Emberfüggő.

Lehet, h igen, lehet, h nem. Attól függ, h mennyire tud felelősségteljes lenni.

Halottam olyan Apukáról (itt az oldalon), hogy Anyuka otthon hagyta Apucival a kicsit, kb 3 évest és mire hazaért azt látta, h apuka gépezik, gyerek ül a földön és úgy eteti kézből, mint a kutyákat szokták mikor ül az asztal lábánál és kap néha 1-1 falatot.

Ellenkezőjét is hallottam, h tényleg csak akkor játszik mikor nincs dolga, gyerek alszik, rend van stb.

Ezt nem lehet megjósolni, sajnos.

2013. jan. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
91%

Nem fog soha megváltozni. Nekem van egy haverom aki szintén gépfüggő. Az élete csak a játékokból áll. 2 gyereke van. Semmit nem segít az asszonynak. Csak annyit hogy elmegy dolgozik 8 órát, majd gyorsan siet haza hogy tudjon gépezni. Amikor a gyerekek kicsik voltak még idegesítette is őt a gyereksírás meg hogy mindig nyomkodni akarták a gépet.

Az asszony végül elhagyta.. Nem bírta tovább. (én nem is csodálkozom rajta)

2013. jan. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 Ant39 ***** válasza:
28%
Nem. Próbáltál meg vele játszani?Tetszeni fog ;)
2013. jan. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

SOHA nem szabad arra alapozni egy párkapcsolat jövőjét (pláne nem családot), hogy majd ha megváltozik akkor...

NEM!!! Vagy így vállalod, vagy ne vállald, mert vagy megváltozik, vagy nem. ezt nem tudhatod.


24N

2013. jan. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
89%

Én még nőt sem láttam, aki megváltozott a férje kedvéért. Mind azt akarta, hogy a férj változzon meg.

De egyik sem fog megváltozni.

2013. jan. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
85%

Kösse le magát valami mással. Ha sok ideje van, akkor ezt csinálja. Én is régebben kocka voltam, de a suli, a barátok és sok más dolog úgy leköt, hogy körülbelül szerintem két éve nem is játszottam a gépen..

17F

2013. jan. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
59%
Nem fog megváltozni! De érdemes mérlegelni... amit leírtál Te is. Van aki haverozik, van aki kocsmázik, van aki játékgépezik. Tökéletes férfi csak a mesében létezik. Lehetne ennél szarabb hobbija is. Azt döntsd el, ezzel a tulajdonságával tudsz-e együtt élni.
2013. jan. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 Ant39 ***** válasza:
82%

"Én még nőt sem láttam, aki megváltozott a férje kedvéért. Mind azt akarta, hogy a férj változzon meg.

De egyik sem fog megváltozni."

Ez csak részben igaz,én is játszottam World Of Warcraft-ot ,megszületett a picúr ,és nincs időm játszani,pedig volt olyan nap amikor 6-8 órát simán ledaráltam. Amikor a gyerekkel foglalkozom nem jut eszembe ,hogy húúúúú de jó lenne most raidelni... Azért játszom miután elalszik.

2013. jan. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!