Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt e már nektek, hogy egy...

Volt e már nektek, hogy egy családban így fordult volna a kocka?

Figyelt kérdés
Ez már pár éves történet, csak néha eszembe jut. A volt b.nőmnek volt még két lánytesója. az idősebbnek egy két nyelven beszélő gyerek, a másiknak számtekhez értő. Akkor én voltam a kedvenc ezt éreztem is, mert az elsőé beképzelt, a másikat meg azért nem kedvelték anyósomék mert csúnya és ellenezték. de a csaj kiállt melette, így elfogaták. odakerültem lakni hozzájuk, meló miatt és ahogy szokott lenni megváltozott felém mindenki, ki nem mondták, de éreztem. Alig vártam hogy leteljen a munkaidőm. Később mikor rosszérzésemet mondtam barátnőmnek, hogy bezzeg akkoriban én beszélgettem a sráccal, hogy ne érezze rosszul magát, most meg ő az egyik nagy sztár, erre aztmondta hogy hazudok, ők sosem utálták, pedig szemmel látható volt. Ez nem álságos egy kicsit szerintetek? és én sem tettem utána semmi olyat, csak nyílván más ha laksz valahol vagy vendégségbe mész. Amúgy a sráccal semmi bajom, csak szarul esett anno nagyon hogy ilyet forduljon egy világ szemébe az ember.
2010. júl. 11. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem igen értem a mondanivalód lényegét, tiszta kesze-kúsza.(3szor indultam neki az olvasásnak). Ha meg már a múlt, miért jut eszedbe? Utálták, utálták, mostmár nem úgy van.Vagy nem szívesen vallja be. Ennyi.

2010. júl. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem az a lényeg, ez is olyan amit át kell élni amúgy. de igaz is múlt, minek jut eszembe.
2010. júl. 11. 11:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A volt b.nőmnek volt még két lánytesója. az idősebbnek egy két nyelven beszélő gyerek, a másiknak számtekhez értő.


Ez mi ez? Semmit nem értek az egészből, nem is olvastam végig. Írd már le normálisan...

2010. júl. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Teljesen értelmetlenül fogalmazol, azt sem lehet érteni, mit akarsz most mondani! Sorry
2010. júl. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
3 lány,3 vő jelölt. Az elsőkből lesz az utolsó és fordítva ha jól értelmeztem. Van ez így.
2010. júl. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
én sem értem sajna:( próbáld már meg lécci leírni érthetően
2010. júl. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy barátnője (párja), akinek volt két lány testvére. Így megvan a három lány. Mind a három lánynak volt párja: az elsőé egy 2 nyelven beszélő srác, a másodiké egy számtekhez értő, csúnya srác, és a harmadik lánynak ő volt a barátja.


A lányok szülei a három fiú közül őt kedvelték a legjobban, az elsőt beképzeltnek tartották, a másodikat csúnyának, de őt kedvelték.


Aztán a kérdező odaköltözött hozzájuk, és ekkor megváltozott a szülők viszonya hozzá.

Hirtelen a másik srácot (vagy srácokat ezt nem értek) kezdték kedvelni, holott azelőtt utáltál, a kérdezőt, meg kevésbé kezdték szeretni.



Amúgy a válasz az, hogy teljesen máshogy állsz hozzá ahhoz, akivel együtt élsz, és akit csak hébe-hóba látsz. Lakva ismerszik meg az ember - szokták mondani. Ha ott élsz, sokkal többet látnak téged - a hibáidat is.

Ezért akit ritkábban látnak nyilván kedvesebb lesz, hiszen nincs ott állandóan, nem látják a hibáit. Heti pár órára midnenki tudja a szebb oldalát mutatni, de együttélésnél ez nem így van.

2010. júl. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Ugye, hogy érthető voltam. :) Hát igen "lakva ismeri meg az ember a másikat jobban" ez kétségtelen, és hamarabb is megunják egymást az emberek.
2010. júl. 11. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!