Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi volt a legnagyobb hiba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb hiba, amit vétettetek a házasságotok során?

Figyelt kérdés
Házassággal kapcsolatos tévedésekre gondolok,amik valamelyest keresztbetettek a kapcsolatotoknak és jelenleg másképp csinálnátok.

2012. dec. 5. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

Előbb járt a kezem,mint az eszem.

Damu Roland voltam,sziasztok!

2012. dec. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%
Féléve vagyunk házasok, úgyhogy inkább a kapcsolatunkról beszélek. Ilyen talán nem nagyon volt. Az egyetlen, hogy volt egy időszak, amikor ő túl sokat lógott a havarjaival és sokat is ivott szerintem, és volt olyan időszak, amikor ezeket én meg túlreagáltam. És néha még mindig egy kicsit házisárkány vagyok, de ezen már dolgozom. Kb ennyi. Persze veszekedések vannak, de nem gondolom, hogy a kapcsolatunk rovására menne, de azért jobb lenne, ha nem lennének ezek sem. 5,5 éve vagyunk együtt.
2012. dec. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Az, hogy egyáltalán megismertem, és hagytam magam rábeszélni.
2012. dec. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
az, hogy megváltoztam a kedvéért. minél több mindenben lettem olyan, amit akart, annál kevésbé szeretett. a végén vissza kérte a gyűrűt. ezt a fajta disszonanciát nem ismertem, hogy a férfiaknak az kell, amit Nem akarnak.
2012. dec. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Utolsónak: Ez durva.Nem kicsit volt szemét a pasid.Sajnálom.

Régen ugyanezt a hibát én is elkövettem.

2012. dec. 5. 20:51
 6/9 anonim ***** válasza:
43%

ÓÓÓÓ 4-es, milyen nagy igazságot írtál le!!!! Én ugyanezt éltem át, csak itt fordítva volt a helyzet. Én voltam a "szemét". Minél jobban kinyalta a popóm a párom, annál uncsibb lett az egész házasság, annál jobban nem értékeltem őt semmire, mert a túlságos nyomulásával azt érte el, hogy azt hittem mindig ott lesz, nem kellett harcolni érte, elkényelmesedtem, semmit nem tettem kettőnkért. Eredmény: őrült pofára esés. Soha nem lennék többet ilyen, nagy tanulópénz volt.

Másik nagy hiba, amit nagyon megbántam, hogy nem akartam tőle gyereket, ma már ezt is másképpen csinálnám.

Az időt visszaforgatni nem lehet, a jelenlegi párom élvezi a tanulság édes következményét, odaadó szorgos kis menyecske lettem, aki minden napot ajándékkén él meg... Csak nehogy most meg ő unjon rám! Kell a taktikázás.

2012. dec. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok. nálunk ez úgy zajlott, hogy én kint dolgoztam táncosként, kötelezett arra, hogy itthon legyek, bejelentett munkával, legyek barna, ne járjak magasban, stb. és amikor itthon dolgoztam ( a rezsivel folyamatos tartozás mellett)és barna lettem (amit utáltam)-nos amikor totálisan megváltoztam - nos akkor jött a pálfordulat, hogy én nem is kellek...

kedves előző, örülök, hogy neked sikerült találni mást. és már túl vagy ezeken.

2012. dec. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lelkileg azért odacsapott a dolog, és a mostani párkapcsolatomban nagyon észnél kell lennem, nehogy tönkretegyem. És megint csak azt tudom mondani nagyon igazad van. Amíg formálni alakítani akartam az előző párom, addig volt mit tennem, de amint olyan lett amilyennek szerettem volna látni, már nem is kellett..... :(

Mindenkinek tanácsolom, ne akarja megváltoztatni a párját, ha viszont ő akarná formálni, akkor is maradjon meg a saját egyénisége. Persze akarva akaratlanul is csiszolódik az ember a másikhoz.

4-es, valószínűleg olyannak szeretett a párod mint mikor megismert, a féltés esetleg féltékenységből adódóan meg akart változtatni, de miután átváltoztatott, akkor meg már nem is TE voltál. Igazi ördögi kör.

2012. dec. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"..valószínűleg olyannak szeretett a párod mint mikor megismert..."

akkor is folyamatosan zsarolt, hogy neki nem kell olyan nő, aki magasban, van, nem kell olyan aki, stb stb stb folyamatosan ki volt borulva.


ha más nem, a kérdésre legalább jött egy valódi támpont válaszként.

2012. dec. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!