Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek se jó, hogy...

Szerintetek se jó, hogy mindig együtt vagyunk?

Figyelt kérdés

Párommal a munkahelyünkön ismerkedtünk meg,viszonylag hamar összeköltöztünk.Azóta szinte napi 24 órát együtt vagyunk.Persze munkahelyen csak mint más munkatárssal.

De barátok közösek lettek,együtt mozdulunk ki mindenhova.

De legszívesebben kettesben vagyunk,kettesben járunk mindenfelé.

Szerintünk így jó,így érezzük jól magunkat.(párom véleménye is ez,átbeszéltük már nem egyszer)


Rajtunk kívül viszont mindenki azt mondja,hogy ez így nem jó,kell a külön töltött idő,kellenek külön barátok.

De miért,ha nekünk így jó?

Már nem a rózsaszin köd miatti egymáson csüngés miatt van,az azért pár hónap alatt lecseng,mi 4 éve vagyunk együtt,3 és fél éve élünk együtt.

Pár év múlva szeretnénk gyereket is,onnantól vagy 15 évig ugysem lesz ennyi időnk egymásra.


A kérdés apropója leendő anyós beszólása,miszerint miért nem hivtunk magunkkal barátokat legalább,miért kettesben mentünk romantikázni weelneshétvégére is....


30-hoz közel vagyunk mindketten


2013. jan. 18. 10:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ne érdekeljen más véleménye :) azt csináljátok ami nektek jó
2013. jan. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nincs az a vélemény amitől ezen változtatnék.

Én se hittem,hogy nem lesz sok 24/7-ben,de nem sok,nem unjuk egymást ennyi idő után sem,sőt.


De attól még idegeneket megkérdezhetek,más is úgy gondolkodik-e mint a körülöttünk élők.

2013. jan. 18. 10:51
 3/15 anonim ***** válasza:
Mi is csak egymással vagyunk jól elfoglalva, már 3éve.Elmúlt a rózsaszín köd, ha vitázunk is, de tudom,hogy ő a másik felem, mindent együtt csinálunk és nem unjuk meg.Másra meg ne hallgass, szerintem pont a wellness hétvége az,amire kettesben jó elmenni:)
2013. jan. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

ismerős téma... egy élet tapasztalata alapján azt tanácsolom, tegyétek azt, amit szívetekből éreztek...ha más ízlése szerint ugráltok, a kapcsolatotok megy rá..


a leendő anyóssal vigyázni...sok baj forrása lehet.

2013. jan. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ne hallgass rájuk, ha nektek igy jó, akkor senkinek semmi beleszólása.
2013. jan. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Vigyázok:)

Most se lakunk túl közel,de nemsokára 400km-re fogunk tőle élni.

2013. jan. 18. 11:00
 7/15 anonim ***** válasza:

azt mondják, más véleményére ne hallgass.. most is más véleményét olvasod.. tessék szelektíven szűrni.Nincs szeb/jobb, mint egy betonbiztos, megbízható társ. A többi az csak kibíc, bárki is legyen az. Ne feledd, az áll hozzád legközelebb, akinek nap-mint nap főzöl, ápolod ha beteg, és odadod a tested.. ettől nincs fontosabb... az anyós sem. Ha hiszed, ha nem, sok irigyed van, csak nem mondják..


hajrá, így tovább!

2013. jan. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem ezzel nincs semmi probléma, hogy ennyi időt töltetek együtt. Mi a párommal 1 éve vagyunk együtt, ő 31, én 22 vagyok, általában mindent együtt csinálunk, akkor érezzük magunkat igazán jól, ha együtt vagyunk. Ha én elmegyek a barátaimmal valahova, sokszor azon kapom magam, hogy nézem az időt, mikor induljak haza a páromhoz. :) Az én barátaim sem értik meg, hogy miért jó ez, hogy mindig együtt vagyunk, mondjuk az én barátaim alapvetően azt sem értik, hogy minek tervezni a jövőt valakivel..:)

Szóval ne foglalkozz senkivel, ők nem tudhatják, hogy neked/nektek mi a jó, nehogy már más mondja meg..:)

2013. jan. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha netek igy jó ne izgasson más véleménye.Mi is ilyen pár vagyunk mint ti,12éve jól mükődik a dolog és nem unjuk egymást.Gyerekünk van és kevesebb idő jut kettesbe és megvallom hiányzik,nagyon hiányzik de ha nagyobb lesz a gyerkőc akkor gondolom megint visszaáll a régi rend és tudunk ujra kettesben lenni.
2013. jan. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Mások csak irigykednek rátok, hogy ilyen boldogok vagytok együtt. Wellness hétvégére meg nehogy már egy egész csapattal menjetek.... kettesben a legjobb az ilyen hétvége. Az anyóssal meg nem kell foglalkozni, párod helyébe megmondanám neki, hogy ne szóljon bele a ti dolgotokba, csak ha megkéritek rá.
2013. jan. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!