Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az idősek így gondolkodnak az...

Az idősek így gondolkodnak az ellenkező unokatestvérek együtt alvásáról? Esetleg mások is? Miért gondolják, hogy bármelyikünk perverz lenne?

Figyelt kérdés

Még karácsonykor gyűlt össze a család unokatestvéreméknél. Négyen vagyunk unokák: 18F, 17L és 18F, 16L. Sokan voltunk, hogy ne aludjon senki kanapén gondoltuk együtt alszunk, így mehetnek nagynénémék a másik unokatesóm szobájába, nagymamák a vendégszobába. De a szüleink mosolyogtak, hogy ilyen nem lesz, a nagyszülők ennél maradibbak. Unokatesóm azért bepróbálkozott az ötlettel, már csak ezért is, de tényleg "nem hagyták".

Nem nagyon értettük. Alkalom adtán "akárki" mellé befekszek, aludtam már bátyám barátjával is egy buli után. Akkor sem másztunk természetesen egymásra, az unokatesómra, vagy bátyámra meg pláne.

Nem aludtunk a nagyszülőknél soha, mindig csak jöttünk-mentünk, így eddig ez nem tűnt fel.

Négyen sokszor aludtunk együtt, még nyáron is sátoroztunk kint, amúgy tényleg nemenként szoktunk, mert úgy kényelmesebb.



2013. jan. 11. 18:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
Igazuk van, nem illik így aludni. Megelőzendő a fiúk fejében a perverz gondolatokat.
2013. jan. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Minél maradibb valaki, annál mocskosabb a fantáziája.
2013. jan. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Na majd figyeld meg milyen válaszokat fogsz kapni. Nem csak az idősek gondolkodnak így.
2013. jan. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
De amúgy tényleg, sok mindenbe belelátnak perverz dolgokat. Egyszer volt itt egy kérdés amiben egy 17 éves csaj említette, hogy véletlenül apukája mellett elaludt a kanapén. Egy csomóan perverznek nevezték. Szerintem az a perverz, akinek eszébe jut szexuális tartalmat látni ezekben a dolgokban. De ha választhatok, hogy a lány, vagy fiú unokatesómmal alszom, szerintem a lánnyal aludnék. Persze ha sátraznánk simán egybe lennénk mind, úgy viccesebb.
2013. jan. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Nálunk egyik nagyszülőpáros sem gondolkodik így. A nagymamámnál pl. ott él nagynéném és unokatesóm. Három szoba van, mindenkinek egy. Ha mi megyünk mindig úgy volt, hogy nagynéném átmegy nagyimhoz, a szüleim az ő szobájába, én és nővérem unokatesómhoz. Ő 19F, mi 18L és 16L. Mi sem cuppantunk még egymásra.

Apai ágon is két fiú unokatesóm van, ha úgy hozza a helyzet, bármelyikkel elalszunk. Mi is sokat sátoroztunk:)

2013. jan. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%

Minket ez egy percig nem szokott érdekelni.

24 vagyok, nő, unokatesóim 22 férfi, 20 férfi, 17 férfi és egy 12 éves lány.

Ja meg a húgom, 20 éves lány.


Van olyan, hogy mindnyájan együtt alszunk. Rokonok vagyunk könyörgöm,együtt nőttünk fel, eszünk ágában sincs semmiféle undorító dolgot csinálni.

2013. jan. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Az alvásnak semmi köze a szexhez azon kívül, hogy mindkettőt többnyire ágyban szokás csinálni. Akinek perverz gondolatai vannak, annak ehhez nincs szüksége egymás mellett alvásra, megy az anélkül is. Egy-egy éjszakára, ha nincs máshol hely, akkor teljesen normális így aludni. Viszont ha pl. egy fiú és egy lány albérletben lakik közös szobában hosszabb ideig, az azért elég fura, még ha nem is egymás mellett alszanak. Még ha tesók, akkor úgy oké, tesómmal én is laktam egy koliszobában pár hónapig (2 személyesben), kiskorunkban is egy szobában aludtunk, és sok más fiatal is kénytelen osztozni a szobáján az ellentétes nemű tesójával, ha mondjuk kicsi lakásban laknak.
2013. jan. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
Az én nagyszüleim egy szoában ,de külön ágyban alszanak állítólag negyven éve!
2013. jan. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%

Mi is rengeteget aludtunk együtt unokatesóimmal. A mamán egyszer próbált lebeszélni minket, de a szülők eléggé rápirítottak, hogy ez miért probléma.

Szerintem sincs ezzel semmi gond. Nekem az unokatestvéreim olyanok mintha a testvéreim volnának. És azért jobbik esetben az ösztönökön (amik szerintem nem is működnek ilyen közeli emberek között, hacsak nem valami gond van valakivel) tud uralkodni még egy kamaszfiú is.

2013. jan. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a nővéremmel és a pasimmal aludtam egy ágyba, persze én voltam középen mint ütköző :) Eszébe nem jutott senkinek ilyen baromság :D Most aki nem fér el menjen a kutyaházba?
2013. jan. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!