Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom elérni, nagyon...

Nem tudom elérni, nagyon félek, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap összevesztünk kicsit párommal,elméletileg szakítottunk... Ma beszéltünk délelött a tegnapi szakításról nem esett szó... mondta h jön be a városba(20 km-rel arrébb faluba lakik),most lerakja mert vezet. Azóta nem beszéltünk,facen se kapta még meg üzimet,telon nem tudom elérni. Nagyon aggódok csak nehogy valami történjen ebbe a nagy hóba :S Mit csináljak? kit hívjak fel? Anyukája számát nem tudom... :S
2013. jan. 18. 16:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Ha valóban azt hinnéd, hogy valami baja van nem a szakítással kezdted volna.
2013. jan. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon aggódok... azért irtam le a tegnapi szakítos dolgot,mert eleinte azt gondoltam h komolyan gondolta és csak nem akar velem beszélni... nem tudom...
2013. jan. 18. 16:44
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
talált valaki mást akivel jobban elvan,ez a mostani katasztrófa helyzet ami a hó miatt van ez nagyon veszélyes ilyen még nem volt az emberi történelemben úgyhogy jogosan aggódsz
2013. jan. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha le vagy tiltva a facebookjáról akkor persze, hogy nem látod bejelentkezve.
2013. jan. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

nem vagyok letiltva...az üzenetet nem olvasta már órák óta,telefon nem elérhető...

Bánom is én ha talált vkit,csak ne legyen neki semmi baja! Már egy órája csak sírok mert nem tudom elérni,és senkit nem tudok megkérdezni h nem e tudja mi van vele...

hívtam egy haverját akinek meg volt a száma,ő nem tud róla semmit,meg anyukája számát se tudta megadni...

2013. jan. 18. 16:59
 6/14 A kérdező kommentje:
Facen is most olvastam h pont ahol ő lakik el van zárva a hótól... se ki se be nem lehet közlekedni... :S
2013. jan. 18. 17:03
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Na hát akkor meg mi a probléma? Most komolyan jó fölöslegesen problémákat gyártanod magadnak? Szimplán azért, mert fél napja nem tudod elérni?


Azért látott már az emberiség havat, nem hiszem hogy baja lenne, ha még is lecsúszott volna az útról, gondolom olyan lassan ment ilyen útviszonyok miatt, hogy úgysem sérült meg. Gondolj erre, ennyi.

Kérdezd körbe arra jártas ismerősöket, hogy történt-e arrafelé baleset.


Az is lehet, hogy szimplán csak lemerült a telefonja és áramszünet van, vagy tudja a brant... Vagy szimplán csak jobb programja akadt Ne pánikoljál már!


Egyébként én is falun lakom, voltam már "elzárva a külvilágtól"... keményen addig tartott, amíg a hófúvás abba maradt és letúrták az útról a havat. Én meg vígan elvoltam itthon a meleg szobában, mert saaaajnos a munkahelyemre nem jutottam be.

2013. jan. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
lehet csak elmerült a teloja és mivel el van zárva a falu ezért nem tudott haza menni és feltölteni a telefonját. Nem hiszem hogy komoly baja történt valószínüleg csak ilyesmi. Face-en nincs valami közös ismerös vagy szomszédja ilyesmi aki esetlegg tudhat valamit? Vagy irj rá egy isemrősére aki abban a faluban lakik.
2013. jan. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ahogy olvasgatom a kérdező kommentjeit... van tippem, hogy miért szakítottak.
2013. jan. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Már ráirtam a szomszédjára.nem tud róla semmit... Anyukája mobilját sem érem el,a szomszéd megadta a számát.


Fogalmam sincs mi lehet vele... :S

2013. jan. 18. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!