Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok mindig van téma, ha...

Nálatok mindig van téma, ha együtt vagytok a párotokkal?

Figyelt kérdés

A távolság és a munka miatt nem tudunk heti 2-3 napnál többet együtt lenni, így minden este az interneten beszélgetünk. Azt vettem észre, higy minden jelentősebb dolgot kibeszélünk írásban, viszont amikor együtt vagyunk sokszor csak feszengünk, hogy hozzon már fel valami értelmes témát a másik.

Ez annyira zavar engem, mert szeretem nagyon, ilyenkor arra gondolok, hogy ő mit gondolhat, nem tart e unalmasnak stb.

Persze azért élőben is tudunk beszélgetni, ne értsetek félre, csak nehezen oldódunk fel, hangolódunk egymásra.

Fizikailag nincs gond, sokszor kiváltja a beszélgetést az összebújás, szeretgetés.


Nálatok hogy zajlik amikor együtt vagytok? Egyfolytában megy a beszéd vagy nálatok is vannak hallgatások?


2013. jan. 18. 19:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi csak akkor vagyunk csendben, ha fáradtak vagyunk, vagy aludni készülünk, vagy filmet nézünk, vagy szexelünk. Amúgy be nem áll a szánk.
2013. jan. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Lemaradt, hogy mi minden nap találkozunk. Én 18 éves vagyok, a barátom 24.
2013. jan. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi mind a ketten csendesek vagyunk úgy általánosan, nem vagyunk beszédesek. Sokszor van úgy, mint ahogy leírtad, hogy csak fekszünk, és nem tudunk miről beszélni, de valamikor meg órákon keresztül tudunk.

4 éve vagyunk együtt.

2013. jan. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, együtt élünk, mikor hazajövünk, mindig van miről beszélnünk, egészen amíg aludni nem megyünk :)


Viszont egy évig párkapcsolatban éltünk az elején, akkor volt ilyen, mint nálatok. Írásban kibeszéltük a fontos dolgokat azonnal napközben, és webcam előtt nehezebb volt beszélgetni testi kontaktus nélkül, környezeti behatások nélkül (ugye ha mindketten otthon vagytok, arról is el lehet beszélgetni, hogy milyen szépen esik a hó és jólenne elmenni hóembert építeni, de pl. webcam előtt ezt annyival lerendezi az ember, hogy itt esik).


Amit tudok tanácsolni, és segíthet, az pl. különböző 2 személyes online játékok (msn-es pasziánszverseny nagyon jó volt régen, de rengeteg van:), azokkal jól el lehet ütni az időt és beszélgetni közben :)

2013. jan. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Együtt élünk, és valahogy mindig van miről beszélni.

Ha szeretkezünk, filmet nézünk akkor nem szoktunk csak. Meg én elég beszélős vagyok így jönnek belőlem a szavak. :)

Megszokott esni az is, hogy lefekvés után jut még valami eszembe amikor ő aludna :)

2013. jan. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Együtt élünk 3 éve, és hát elég érdekes lenne, ha 24 órában megállás nélkül járna a szánk :D Folyton rekedtek lennénk...

Kínos, feszült csend amúgy soha nem volt köztünk, első perctől kezdve fesztelenek voltunk egymás társaságában.

2013. jan. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Valóban nem kell folyton beszélni. Néha elég, ha egymás jelenlétét érezzük.

Nálunk ha megnézünk egy jó filmet, akkor azt kitárgyaljuk, vagy a you tubon keresünk zenét, színházat, ilyesmi. De hallgatni is nagyon jó.

2013. jan. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez a "kínos csend" a kapcsolat elején volt csak. Azóta teljesen oldottak vagyunk, igaz, van olyan, amikor csak némán összebújunk, de ez nagyon jó szerintem.
2013. jan. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Akármennyi találkozás után vannak közös témáink, sosem voltak kínos csendek. Csináljatok programokat, tervezzetek, tűzzetek ki közös célokat és akkor mindig lesz miről beszélni:)


21/L

2013. jan. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak exről tudok beszámolni: a kommunikációval sosem volt gond. Én alapból is rengeteget csacsogok, így nálam evidens, de ő is remek beszélgetőpartner, mindenről lehet vele beszélgetni, értelmes, jó meglátásai vannak és még vicces is :)


De azzal sem volt gond, ha néha csak csendes összebújás volt. Mindenkinek van rossz napja, vagy olyanja, hogy nincs kedve beszélgetni, csendre vágyik, fáradt, stb. Ezzel nincs is probléma, akkor van baj, ha csend többször fordul elő, mert nincs közös témátok, vagy mert nem tudtok egymásra hangolódni.


23/L

2013. jan. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!