Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem ilyen helyzetb...

Mit kéne tennem ilyen helyzetbe? Többi lent!

Figyelt kérdés

Van a nagybátyámnak egy barátnője (Kati 9 éve együtt vannak) és egyszerűen nem értem ! Neki van egy 'nagyon nagy' barátnője , akivel iszik meg ilyesmik ! Elég laza a nő ! (23 éves , a nagybátyám meg 24) És nekem van egy tesóm ! Kati egyszerűen átnézett rajtam ! Ők a mamámnál laktak , van 2 gyerekük , és a mamáék és köztünk van 15 háznyi különbség ! Nyáron amíg anya dolgozott mindig a Kati volt velünk ! De mindig a Janóval (tesómmal) hülyéskedett nekem meg csak vigyáznom kellett a kicsikre ! És ami még ráadás , hogy neki szerintünk volt valakije ! És egyszer összevesztek a mamával és elköltöztek a Kati szüleikhez !Azóta (mert még most is ott laknak) mintha kicserélték volna ! Normális velem , sokat beszélünk ! De ez nem mindig van így ! valamikor nem is beszélünk ! (általában hétvégén szoktak jönni egy fél napra) És amikor jóba vagyunk akkor viszont mindig eszembe jut , hogy mit csinált velem ! Szóval amikor boltba kellett menni , és inkább a Janóval ment ... még most is rossz ezt leírni ... Na mindegy . Szóval azt szeretném , ha segítenétek , hogy mit tegyek ... Mert Én magam sem tudom !


(egy 11 éves lány vagyok)



2013. jan. 19. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a szösz? Nem igazán értem amit leírtál, nem akarsz még egyszer nekifutni? Amúgy a mondatok végére általános estben pont kerül, nem felkiáltójel.
2013. jan. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés pont olyan mint amikor valakitől megkérdezik hogy van, és elkezdi Ádám és Évától.. Se füle se farka a történetnek. ég véletlenül sem írtad le a lényeget, csak írtál valamit ami hirtelen eszedbe jutott.

A válaszom mégis ez: Lépj túl rajta akármi bánt, és tanulj, főleg fogalmazást,

2013. jan. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Leírom még egyszer ! Én egy 11 éves lány vagyok . nekem van egy tesóm aki 13 éves . nekünk van egy nagybátyánk akinek van egy barátnője . ők a mamánál laktak . ameddig ott laktak engem a nagybátyám barátnője semmibe sem nézett . helyette a tesómmal volt nagy haverságba . és ez engem bántott . volt egy kis veszekedés a mamám és a nagybátyámékkal ezért ők elköltöztek . most minden hétvégén eljönnek . és mostanában egyre jobban elvagyunk , de amikor rágondolok , hogy miket is csinált akkor valami harag kap el , és egyszerűen nem tudok olyankor mit csinálni . és most nem tudom mit csináljak ?! Most csináljak úgy mintha semmi nem történt volna ? vagy inkább mondjam el neki ? csak ezzel meg az a baj , hogy nem értené ... úgyhogy légyszi segíts !!
2013. jan. 19. 15:34
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűen ne foglalkozz az egésszel. A felnőttek ügye, amennyire értem, és semmi szükség rá, hogy ezen agyalj. Játsszál és tanulj inkább, élvezd ki, hogy nem a te felelősséged az egész! :)
2013. jan. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha van valami ötletetek akkor légyszi írjátok le ! Köszi előre is ... remélem most már érthetőbb !
2013. jan. 19. 15:35
 6/10 A kérdező kommentje:
Én is próbáltam már nem törődni az egésszel , de egyszerűen lehetetlen ..
2013. jan. 19. 15:36
 7/10 anonim ***** válasza:

- Mi az abszolút lehetetlen?

- ???

- A szomorúfüzet jókedvre deríteni.

2013. jan. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy 11 évesen szörnyű, ha a tesóddal megy a boltba a Kati, és nem veled, de hidd el, pár év múlva kacagni fogsz az egészen...
2013. jan. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

11 évesen ne ezzel foglalkozzál. Tanulj, élvezd a gyerekkort.

Felesleges egy kezdődő jó kapcsolatot tönkre tenni azért mert te nem nyugszol és el akarod mondani a sérelmeidet. Mégis mit vársz tőle??

Minden ember változik, ahogy a gyerekek is. Az is lehet hogy annak idején olyan viselkedésed volt ami a nőnek nem tetszett és ezért foglalkozott inkább a testvéreddel. De te is változtál még ha azt mondod hogy nem. Lehet hogy ma már más a véleménye rólad, és most elfogad. Ha elkezded nyaggatni és a sérelmeidet el kezded sorolni egy felnőtt embernek akkor az is lehet hogy éretlennek fog tartani , és újra "idegen" leszel számára.

Ne foglalkozz vele.

2013. jan. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szóval akkor hadjam a fenébe ? Lesz ami lesz ? :O
2013. jan. 19. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!