Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha máskor ilyen helyzetbe...

Ha máskor ilyen helyzetbe kerülök, mit kell tennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lány vagyok, 13 éves.

Sítáborban voltam, ahol a barátnőmmel, két nálunk idősebb lánnyal kerültünk egy apartmanba. A lányok sokat jártak fel a fiúkhoz, és a fiúk is jöttek hozzánk. Az egyik fiú, teljesen a földig itta magát, járni is alig tudott. Hányt, rosszul volt. A lányok felmentek vissza a fiúkhoz, őt meg otthagyták nálunk. A barátnőm meg nem bírt ott maradni, és átment a testvéréékhez. Úgyhogy egyedül maradtam a gyerekkel. Jobb híján etettem vele sima házi kekszet, mert azt gondoltam nem jó, ha csak alkohol meg energiaital van benne. Utána mondtam, hogy feküdjön le egy kicsit, mert azt mondta nagyon fáj a feje. Gyógyszert nem mertem neki adni, mert nem tudtam, hogy tennék-e a vele valami rosszat. Találtam a szekrényünkben egy felmosó-vödröt, hogy inkább oda hányjon, aztán majd kiborítom, ne kelljen mindig kimennie a wc-ig. Aztán mondta, hogy szomjas, én meg gyorsan a kezébe nyomtam egy pohár vizet, az alkoholt mert elpakoltam. Nem mertem szólni a tanároknak, mert akkor nem csak ő bukik le, és én nem akartam rosszat. Utána a fiú elaludt, én meg megvártam míg haza jönnek a lányok, hogy akkor mi legyen. Hát ők se voltak túl józanok, rögtön kidőltek. A barátnőm, meg inkább a húgáéknál aludt. Reggel hamarabb felkeltettem a fiút, és elkísértem az ő apartmanjukba, hogy ébresztésre már ott legyen. Másnap délután hamarabb lement a sípályáról, és elaludt a buszban. Mikor én is lementem odamentem, hogy jól van-e, fáj-e valami, azt mondta, hogy persze, jól van, semmi baj, csak kicsit másnapos.

Én ugye fent írtam, hogy 13 vagyok. A fiú 19.


Szerintetek mit kellet volna tennem? Ha máskor ilyen helyzetbe kerülök, mit tegyek, és mit ne egy részeg emberrel?


2012. jan. 28. 20:46
 1/4 A kérdező kommentje:

*...az alkoholt meg elpakoltam*


Nem mert, meg :)

2012. jan. 28. 20:50
 2/4 anonim ***** válasza:
máskor szólj a tanároknak, ne te foglalkozz egy részeg hülyegyerekkel....még jó hogy nem valami agresszív vagy erőszakoskodó idióta maradt a nyakadon
2012. jan. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 haggyámán ***** válasza:

Mindent jól csináltál. :) Mintha lenne benne tapasztalatod.. :D Na jó, gondolom nincs. :)


Amúgy gyógyszert semmiképp, mert az végképp kiüti, de még másnapra is.


Sok vizet akkor is ha nem igazán akarja, esetleg próbáld kivinni friss levegőre, egy kicsit a hidegbe.

2012. jan. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy szólnom kellett volna. De abban a helyzetben úgy éreztem nem lenne igazságos, ha elmondanám őket. Mondjuk felnőttek lévén, biztos többet tudtak volna segíteni neki, de nem vitt rá a lélek, hogy beköpjem őket.


Szóval akkor sok víz, és friss levegő :) Köszi :)

2012. jan. 28. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!