Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kellene tennem ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bettyke66 kérdése:

Mit kellene tennem ebben a helyzetbe?

Figyelt kérdés

Sziasztok..:-)

A héten találkozok egy sráccal,eddig csak msn.en beszéltünk képet is láttam róla nagyon bejön..És azt a kérdést tette fel hogy menjek el vele bulizni??..Đe sztm nem tudom mit csináljak?..

Szerintetek???


2011. márc. 9. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Első találkozásnak nem éppen egy buli a megfelelő. Először beszélgetnetek kellene valami nyugodtabb helyen. Legalább is szerintem.
2011. márc. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszer élünk,de ez se biztos. Szerintem ha pici kedvet érzel,menj el. Ha vágysz rá,de csak félsz,akkor pláne. A vágyad irányítson,ne a félelmed.
2011. márc. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én azt tanácsolnám, hogy semmiképpen se a buliban találkozz vele először. Lehet, hogy a képekről helyesnek és az MSN-ről szimpatikusnak tűnik, de ettől még a valóságban teljesen eltérő lehet. Tudok neked egy személyes példát mutatni.. Én 1,5 évig beszélgettem egy sráccal MSN-en, míg végre pár hete rászántuk magunkat a találkozóra. Hívott már bulizni párszor, de mindig nemet mondtam, így elmentünk kutyát sétáltatni. A srác MSN-en nagyon beszédes, kedves, bőszavú.. Volt is meglepődés, mikor egész találkozó alatt alig pár szót szólt hozzám... Persze kedves volt meg minden, de gyakorlatilag egy szót sem váltottunk egymással, és nagyon ideges lettem.. Háromnegyed óra után el is köszöntem, nagyon frusztráló volt az egész helyzet. Azóta is beszélgetünk néha MSN-en, de rájöttem hogy nem én vagyok az az ember, akit ő keres, akivel szavak nélkül is megtalálhatja a közös hangot.(Sőt, nagyon beszédes vagyok... :/)Ezért tanácsolom azt neked, hogy a sráccal pl. menjetek el cappucinozni egy órára vagy valamerre, ahol ténylegesen beszélgethettek egymással, mert nagyon eltérő az emberek személyisége az interneten és a való világban. Ne menj vele rögtön bulizni, ki tudja, ott mi nem fog kiderülni róla! Lehet, hogy tényleg egy jólelkű és tüneményes emberről beszélünk, de jobb félni, mint megijedni. Ráadásul az interneten rengeteg a csaló mostanság. Remélem segíthettem!(16/L)
2011. márc. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%

ERROR file .?e_sztem_nem_tudom_mit_csinaeljak?.. Not found

.

.

.

.

.


.

.-


CRITICAL ERROR...The DOS can not found the file

?e_sztem_nem_tudom_mit_csinaeljak?.sys


REBOOT... an error acquired when booting..


Magyar_szotar.doc has not found!

Magyart_hejjjesrisas.doc is loading...

ERROR The mail server is down...

REBOOOT an error acquired when booting..SHUTDOWN

2011. márc. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!