Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem beleszeretett egy...

Férjem beleszeretett egy másik nőbe. Mit tegyek, ha nem hagy el, nem akar semmit csinálni, de láthatóan őt szereti?

Figyelt kérdés

A férjem tavaly beleszeretett egy másik nőbe, ezt kb. 2 hónapja mondta el úgy, hogy leültünk és elmondta, hogy nem akarja, hogy másképp tudjam meg vagy netán mástól, beszélnünk kell. Nagyon fájdalmasan érintett, azt hittem, belehalok, pedig már elég régóta éreztem, hogy valami nincs rendben köztünk. Kérdeztem, hogy mit akar ettől a dologtól, lefeküdt-e vele, azt mondta, hogy nem és próbál túllépni a dolgon, mert fontos neki a családja.

Azóta, 2 hónapja élünk így. Az egyik munkatársától megtudtam, hogy ez nyílt titok volt a kollégák között, a nő egy 27 éves táncosnő. Mondhatnám, hogy nekem ez az egész nagyon megalázó, de még reménykedtem, hogy a családunk érdekében rendbe jönnek a dolgok. Itthon semmi nem változott, ő sem beszél róla, én sem kérdezem, de látom rajta, hogy szenved, ahogy én is. Már nem tudom, van-e értelme együtt maradni a gyerek miatt, vagy komolyan gondolta-e, hogy ő velünk akar maradni. Azt sem tudom, hogy tényleg nem csalt-e meg, bár az érzelmi dolog ennél is rosszabb.


Volt valaki hasonló helyzetben, ahol rendbe jöttek a dolgok? Vagy ennek ilyen körülmények között már nincs értelme?


2013. jan. 19. 18:08
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%

Azt írod, hogy nem beszéltek a dologról, pedig szerintem nagyon is kellene.


Pl. hogy a nő viszonozza-e az érzelmeit, elvár-e valamit tőle, találkoznak-e, mi hiányzott és hiányzik neki kettőtök kapcsolatából....és még számtalan kérdés, amire választ kellene találnotok.

2013. jan. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
12%
A férjed dobbantani fog tőled.
2013. jan. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
12%
A gyereknek az az érdeke, hogy együtt maradjatok. Idővel túl jutsz a csalódáson. ne hallgass azokra, akik a válást ajánlják. Többségük olyan nő, aki nem tudta rendbe hozni a házasságát. Nem igaz, hogy a gyereknek jobb lenne a válás. Egyik gyereket sem érdekli, hogy a szülei boldogok-e? Csak az érdekli, hogy együtt maradjon a család, és kapjanak szeretetet a szüleiktől.
2013. jan. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
17%

"A férjem tavaly beleszeretett egy másik nőbe, ezt kb. 2 hónapja mondta el úgy, hogy leültünk"


Az a pasi akinek te kellesz, az az utsó lehelletéig tagad.Akinek meg nem kellesz az teszi ezt-mint a férjed.

2013. jan. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
77%
Nincs sok értelme így,két megoldás van hagyod hogy találkozzanak,és idővel majd csak beüt valami kaki,mint ahogy sokszor szokott lenni,vagy szétmentek és úgyanígy történik.
2013. jan. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
73%
Csak a a gyerekek miatt nem szabad együtt maradnotok.Hát,hogy ő szenved az téged ne érdekeljen,ne is sajnáld érte.Más után epekedik had szenvedjen.
2013. jan. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Ezeket mind áttárgyaltuk első alkalommal, de annyira fájt, hogy nem voltam képes még egyszer elővenni, inkább beletemetkeztem azóta a munkába. Azt mondta, a nővel fokozatosan alakult ki, de tiszteletben tartja, hogy családja van és megbeszélték, hogy befejezik. Azt mondta, "beleszeretett" pár hónap alatt, nem vonzalomról van szó. Kérdeztem, hogy mit rontottam el, de nem okolt engem, szerinte ez elkerülhetetlen volt. Tudom, hogy ez kettőnk hibája, ezért sem tudom őt hibáztatni teljes mértékben.
2013. jan. 19. 18:26
 8/31 anonim ***** válasza:
91%

És miért nem lép le a férjed, ha nem szeret téged? Nagyon megalázó helyzetbe hozott, és ha már nem akar menni, legalább próbálná helyrehozni, amit elrontott. Ti házasok vagytok, gyerekvan, nem szabad elkapkodni semmit, meggondolatlanul cselekedni, ha van mit menteni, menteni kell.

DE!

Az alábbi kérdésekre azért választ keresnék:

- csak azért nem megy el, mert neki így kényelmesebb, hogy főznek rá, mosnak rá, tiszta, rendezett otthon várja?

- csak azért nem megy el, mert a másik nőnek nem kellene?

- csak azért nem megy el, mert nehéz (anyagilag) új életet kezdeni?

Ha csak a saját kényeleméből van veled, és kitesz ennek a megalázó helyzetnek, akkor takarodjon az ilyen a …tudod hova. Ha „csak” ellaposodott a kapcsolatotok, megbotlott, hiányzik neki valami, de alapvetően a családját akarja, akkor meg van esély, de tenni kell érte.

2013. jan. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
83%

En is az elsö valaszoloval ertek egyet.

Ha meg akarod menteni a hazassagotokat, akkor igenis beszelni kell rola es valtoztatnotok kell.

Mindenröl beszelnetek kell, nagyon sok oka lehet annak, hogy a ferjed ide jutott, hogy egy masik nö kell neki (most nem relevans a csajos kora es foglalkozasa)

Probald meg NYUGODTAN kiszedni belöle, hogy miert kell neki a masik nö. Esetleg jobb az agyban? Jobban odafigyel ra a mindennapokban? Jobban figyel magara nökent? Van közös programotok a ferjeddel? Szoktatok nyiltan beszelgetni?

Ne vedd bantasnak a kerdeseket, de ha a nö odafigyel magara es a szex is rendben van es gyerekkent foglalkoznak, ovjak a ferjüket a nök akkor ritkan szoktak csak kilepni/felrelepni müködö hosszutavu kapcsolatbol/hazassagbol.

2013. jan. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
88%

Az érzelmeket nem tudjuk irányítani, sem a szeretet, sem az unszimpátiát, azt viszont igen, hogy utána meddig megyünk el egy kapcsolatban.


Mégiscsak kommunikálnotok kellene, ennél a helyzetnél bármi jobb lehet. Végleg lezárták, találkoznak még, veletek szeretne maradni a férjed, mit tesz ennek érdekében ?

2013. jan. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!