Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom apámat mit csináljak...

Utálom apámat mit csináljak vele?! (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nagyon megutáltam kiskorom óta.régen kicsivoltam emlékszem rá ütött amikor bevolt rúgva anyukámat is.most megnőttem már csak néha de nagyon utálom a modorát meg most is anyámat verte ütötte izomból. amikor anyukámnak volt igaza.fő védekezése az ütés csak verni tud. rohadjon meg azt kivánom neki.amikor anyámat ütötte mondtam neki fejezd be csak tovább ütötte.legszivesebben leszúrnám ezt nem birom vagy anyámmal itthagynánk.mit csináljak vele??utálom , csak ne legyen itthon!!!!!nagyon sajnálom anyukám hogy neki kell szenvedni inkább én szenvednék helyette.én inkább mondom neki hogy haggya rá amit mond ne foglallkozzon vele.nagyon szeretnék elmenni innen anyukámmal mit csináljak vele???
2013. jan. 19. 21:03
1 2
 1/12 anonim válasza:
82%

Hali!


Én egy példát tudok mondani ami most jutott eszembe!


Ha a fizikumod engedi verd meg mint állat, válópert adja be anyukád, rendörségtöl távoltartásit kérni, és ha tudtok költözzetek el, de ha vmelyik nem valósitható meg akkor verölenyégek 10 ropért kiverik belöle a szart is és amig korházba van talán el tudtok költözni és a távoltartásit megkérni a rendörségtöl + zárakat lecsérlni stb /bocsi ha hülyének hangzik én ilyesmit tennék és hozzá teszem ezt most jutott eszembe , remélem megtudod oldani :) 22/F

2013. jan. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi csak az a baj hogy 14 éves vok (fiú)
2013. jan. 19. 21:19
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

Hali

Discoban ajtonállókat kérdezd meg ,hogy 10 ropiért vállalnak e plusz munkát ,ha igen tudod a dolgod ,ha nem a kövi kocsmában vállalják:)

2013. jan. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
A megveretést nem ajánlom, mert simán feljelenthet titeket felbujtás vádjával. De fel is jelenthetitek a rendőrségen, az már más kérdés hogy mennyire fognak vele foglalkozni és hogy utána mennyire bosszulja meg a fater. De a feljelentés még mindig jobb mint a fej homokba dugása, azzal jobb biztos hogy nem lesz a helyzet, a fater már nem fog megváltozni.
2013. jan. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 tücsök500 válasza:
48%
Nálunk is hasonló. Nem tudsz semmi tenni. Énsem.
2013. jan. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát én pedig fogok tenni ellene nem fogom hogy kiidegeljen főleg anyámat nem engeden neki.sokat köszönhet nekünk mindig megcsináltunk neki mindent. ha kell lefizetek valakit azt megveretem.
2013. jan. 19. 21:43
 7/12 anonim ***** válasza:
azt mondanám verd le mint a cöveket de ha ez nem lehetséges akkor vedd fel videóra az egészet ne csak a verést hanem az előzményeket is a bíróság úgy könnyeben fog dönteni
2013. jan. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Semmi esetre se folyamodj erőszakhoz, úgy érzem, annak te és édesanyád látná a kárát.

Hívd fel az Országos Kríziskezelő és Információs Telefonszolgálat ingyenes segélyvonalát: 06-80-20-55-20, vagy írj nekik e-mailt: okit@szmi.hu.

Mondd el, mi történik otthon, és kérj tanácsot, hogy tudnátok ebből épen és egészségesen kikerülni. Minél előbb lépjetek édesanyáddal, [link]

2013. jan. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 KLászló válasza:
A távoltartást javasolnám. Ha megvereted, és esetleg belehal (ez bizony előfordulhat). Egy életre elintézheted magad, mert kiderül! A távoltartás esetleges megszegése esetén az apád még börtönbe is kerülhet. Bízd az ügyet a rendőrségre és a Bíróságra. A családon belüli erőszak mostanában egyébként is felkapott téma. Példás büntetésre számíthat.
2013. jan. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Erőszakra nem erőszak a válasz. Mikor tanuljátok már meg?

Anyukádnak lehetne annyi esze, hogy amikor apád épp a kocsmában van, dolgozik, nincs otthon, fogja a cuccaitokat és felszálltok az első buszra ami jön és jó messzire megy.

Gondolom, ha úgy megveri, vannak nyomai, besétálhatna a kórházbaa és elmesélhetné az orvosnak mi van.

Szólj osztályfőnöködnek, hogy apukád ver téged. Neki kötelessége szólni onnan a gyermekvédelmiseknek.

2013. jan. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!