Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom az apámat! Mit tehetnék?

Utálom az apámat! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A gondok ott kezdődtek,hogy kb.11 évesen abbahagytam a focit...a klub szerint tehetséges voltam,ám a csapat annyira rossz volt,hogy mindig kikaptunk,ebből elegem lett,és abbahagytam.És azután kb.2 évig a szombat vasárnapi ebédeknél porig alázott,addig szidott, míg nem sírtam!Tehát már itt kezdődtek a gondok! Most már nem ezzel szekáll,de állandóan belém köt,hol azzal,hogy kövér vagyok, hol azzal,hogy sose lesz csajom, hol azzal, hogy kár hogy a fia vagyok,aztán, meg elkezd nekem hízelegni. Nagyon megutáltam az utóbbi két évben,egyszerűen,inkább menekülök előle,csak ne beszéljünk! Azonban,én tenni szeretnék ez ellen! De hogyan, ha mindig ilyen velem? Mit csináljak?

#szemét #utálat #futball #apám #én is rühellem
2012. nov. 18. 15:42
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Mellesleg most 14 éves vagyok!
2012. nov. 18. 15:44
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon jó fej édesapád van, gyúrd ki magad és verd laposra!
2012. nov. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj vele leülni, és add elő, miért hagytad itt. Lehet, hogy ő bajnoknak szánt, de egy ...csapattal nehezen menne, aztán tedd hozzá, hogy nagyon rosszul esnek azok a dolgok, amiket hozzád vág, hogy bántson, szeretnéd ha ezt nem folytatná.

Az meg, hogy nem lesz barátnőd, hülyeség, nem csak a focistáknak vannak barátnőik.


Nem lehet, hogy ő akart volna anno befutni valamilyen foci vagy egyéb sport-karriert?? Csak aztán nem ment, és rajtad keresztül akarta beváltani az álmát??


Egy próbát megér, ha nem látsz változást, akkor sajnos tényleg menthetetlen a viszony. Sok sikert!

2012. nov. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
jav.: hagytad ott ***
2012. nov. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Szia..Szerintem ha valamelyik nap úgy látod,hogy jó kedve van ülj le mellé és beszéld meg vele a gondjaidat,hogy neked valami nem jó és változtatni kellene..Minden nap próbálj meg vele legalább fél órát beszélni,mond el neki mi volt a suliba stb..Remélem tudtam segíteni..Sok szerencsét...
2012. nov. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azt tudom,hogy mióta, mégtöbbet dolgozik azóta csak durvább,hát köszi a válaszokat! Persze még jöhetnek!
2012. nov. 18. 15:53
 7/13 A kérdező kommentje:

15:52

Ó leszarja,h mi volt velem...ha anyukám és a tesóm nem lenne,én már kinyírtam volna magam!

2012. nov. 18. 15:54
 8/13 A kérdező kommentje:
amúgy az ő apja is ilyen volt vele...lehet csak ezt akarja nekünk is visszaadni...
2012. nov. 18. 15:59
 9/13 anonim ***** válasza:

Az apád természetével nem stimm valami. Ha szid és utána meg hizeleg. Ott már bajok vannak, azért vannak bajok,mert rajtad vezeti le az összes sérelmeit,amit kapott,kap az élettõl. Csakis a gyengébekkel tudja ezt megtenni, de azt elfelejti, hogy fel fogsz nõni, akkor majd ne csodàlkozzon, ha mást fog tapasztalni, hogy rá sz@rsz.

Majd akkor emlékeztesed, hogy miért viselkedsz igy vele.

2012. nov. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9/9 ez látod igaz!
2012. nov. 18. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!