Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés az amikor egy...

Milyen érzés az amikor egy ember becsapja az anyámat?

Figyelt kérdés
Az anyám Svédországban elment mert a barátja meghívót utána elmentek a lakásra és akkor ott is volt kB. 3 hétig. Ez azért van mert munkát akart keresni és sajnos nem sikerült mert a barátja összeveszett vele mert nem volt jó neki. Ezt nem értem miért csinálja olyanokat hogy közben meghívja az anyámat én meg pedig bízok az anyámba hogy sikerüljön a külföldi munka a barátja pedig totál becsapott. Én megértem a problémát csak hogy furcsa az egész. Most tényleg nincs olyan normális kapcsolat akire rá lehet bízni?
2013. jan. 20. 00:40
 1/1 kakukkpisti válasza:
A kérdésed alapján feltételezem, hogy nem magyar az anyanyelved, mert eléggé rosszul ragozol, és nehezen érthető, hogy mi is a probléma. Ha az a gondod, hogy elment az anyukád Svédországba és te emiatt egyedül maradtál, ezen csak ti együtt tudtok segíteni. Ezt vele együtt tudod csak megbeszélni és megoldani. Ha az a gond, hogy egy olyan férfihoz ment ki, aki becsapta őt, mert nem jó vele együtt élni, és munkát sem tudott találni, akkor hagyja ott azt az embert, és minél előbb jöjjön vissza. Én elhiszem, hogy bízol anyukádban, hogy sikerül kint munkát találnia, de ha ez nem sikerül neki, akkor nem szabad ott maradnia egy idegen országban.
2013. jan. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!