Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan szerezzek önbizalmat...

Hogyan szerezzek önbizalmat az életemben?

Figyelt kérdés
Nincs ember, akivel meg tudom beszélni az amúgy sem kis gondjaimat, már-már kezdem feladni a fogyókúrát, mert sikertelen, már nem érdekel senki véleménye, mert állandóan csak kritizálnak, és évről évre egyre rosszabb a helyzetem, pedig én mindent megteszek ez ellen, de amikor igazán kiderül, hogy kellek-e én, akkor mindig kiderül, hogy egy senki vagyok. Az az érdekes, hogy interneten (akiket személyesen nem ismerek) szeretnek az emberek és jelentek is tán nekik valamit, de akkor a valós életben miért vagyok olyan szerencsétlen és sikertelen?? Ettől már teljesen elveszett az önbizalmam és azt se tudom, mi a baj velem...

2013. jan. 16. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet neked irni privátban?
2013. jan. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia! szimpatikusnak, mélyérzésűnek tűnsz? lány vagy?


20 f

2013. jan. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Félelmetes...pár dolgot leszámítva, mintha saját magamat olvasnám. 22 L vagyok, írj privit.
2013. jan. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves ismeretlen!Írsz a probémádról de:nincs neved,korod,lány vagy hapsi vagy? Levelet írtál már valaha,mert akkor tudnod kell bemutatkozni.A Te bajod az hogy FELÜLETES VAGY! Szerintem nem figyelsz másokra sem,ezt rosszul tűrik az emberek,még ha nem is mondják neked.Próbálj változni!! Petyusz
2013. márc. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!