Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt mindenkinek alkoholista...

Itt mindenkinek alkoholista az egyik szülője?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom, hogy teljesen el vagyok képedve, hogy minden 2. kérdés, vagy válasz az, hogy alkesz az apám, az anyám. Nem hiszem el, hogy tényleg ennyi szülő alkoholista...
2012. dec. 31. 18:39
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
92%

Nekem az volt, míg a májzsugor el nem vitte. Ha nem tudnád, az alkohol ugyanúgy drog, mint a kokain, csak legális, mert sok pénz van benne.

35/N

2012. dec. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is az vol apám, meg unokatesóimnak is ....
2012. dec. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim válasza:
94%
Az én apám is egy alkoholista állat, emiatt el is váltak anyámmal. Utána fater teljesen eltűnt, bűnügyi helyzetekbe is keveredett a pia hatására és évek óta semmit nem tudunk róla. Nagyon haragszom rá, elment, amikor szükségünk lett volna rá. Egy ilyen szerencsétlen balf*sz (lehet, hogy ez erős, de annak tartom apámat) minek vág bele családalapításba, ha utána a felelősség terhe alatt nem tud mit kezdeni?
2012. dec. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
94%
És még gyakran "örülhet" a gyerek, ha csak az egyik szülője.
2012. dec. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
93%
Hát figyelj, itt többnyire 15-40-ig vannak emberek, a régieknek legalább 1 szülője ivott, régen ez volt a módi ( nekem nagyapám, még most is...) a maiaknak meg azért isznak a szülei, mert vagy egy hülye mellett élnek , vagy csak akarat gyengék és így tudják elviselni az általuk nyomornak hitt "szegénységet"...persze a csapból folyik a víz , ennivalójuk is van, de hát szegények na..így igen, itt mindenkinek vannak ilyen szülei, pláne, hogy ez ha észrevetted nem kérdező oldal hanem panaszvonal, szóval azok akiknek jó az életük itt nem megtalálhatóak, vagy csak azért jó az életük mert itt kiélik a "bosszúhajlamukat" az életet jelentő pontozgatásban ;)
2012. dec. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Nagyon sok alkoholista él az országban, de jó statisztikát nem lehet róla találni, mert sok helyen még mindig tabu vagy nem is veszik tudomásul. ("nem iszik, csak lazít egy kicsit..)"
2012. dec. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
94%

Nem,egyik szülőm sem alkoholista, sőt az apám kifejezetten antialkoholista, ma éjfélkor is kölyökpezsgőt fog inni.

A nagyszüleim sem voltak alkoholisták, a papa néha ivott bort, de részegen vagy kötekedve sosem láttam.

A párom anyukája sem alkoholista, (az apukája régen meghalt). A nagyszülei sem isznak, a nagypapa alkalmakkor egy sört, ennyi. Sőt a rokonságban sincs alkoholista. Azért szerencsére ilyen család is van . BÚÉK NEKTEK!

2012. dec. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
88%
aha, nekem apám az
2012. dec. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerencsére egyik sem az és én sem lettem az:)
2012. dec. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
96%
sem én, sem a szüleim, sem a gyerekeim
2012. dec. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!