Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt minden elvált anya új...

Itt minden elvált anya új élettársa egy agresszív iszákos idióta?

Figyelt kérdés

Megérte elválni, ha ilyen a következő társa?

Nagyon sok ebben a kategóriában az ilyen típusú kérdés.

"tönkre tette a karácsonyt", "folyton üvölt és iszik", "részegen fenyeget", "terrorban tart anyát és minket".

Ez most komoly?

Végre összeszedi magát az anya, kilép egy rossz házasságból ebbe?

Én nő vagyok, ha elválnék, magam és a kicsik érdekében is 1000x meggondolnám, h kivel "állok össze".



#alkoholista #agresszív #új élettárs
2012. dec. 27. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ismered a Szondi-tesztet? Ha nem, elmesélem... ha igen, akkor érted, hogy miért van az, hogy akinek az első párja iszákos, vagy agresszív volt, annak 50%+ eséllyel a második, harmadik is az lesz...
2012. dec. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy kis gondolkodást! Olyan ez mint a bulvár... aki boldog párkapcsolatban él az nem fog ide beírni! :-)
2012. dec. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindig ugyanazok írnak ide. Aki most azt írta, hogy tönkretette az iszákos férje a karácsonyt, az legközelebb arról fog írni, hogy a férje a születésnapot, rokonlátogatást tette tönkre, leégette a boltban, stb.
2012. dec. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, sajnos szerintem, ha csak egy ilyen új "kapcsolat" van az is nagyon rossz :(

Igen, azon is gondolkoztam, hogy aki boldog párkapcsolatban él az nem tesz felkérdést, csak ha probléma van.

Egy rossz kapcsolat nagyon megviseli a pár mindkét felét, és ha van gyermek, vagy gyermekek, akkor őket még jobban.

Az a véleményem, hogy ha már ilyen állapotok uralkodnak lépni kell.

Megrendít, hogy valaki ennyire rosszul "vált". :((((((((((

2012. dec. 27. 21:30
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

"Itt minden elvált anya új élettársa egy agresszív iszákos idióta?"


Zsák a foltját megtalálja mindig!


Ugyanis rengeteg nő zugívó.

Gondolj bele, hogy egy antialkoholista, nem tudna együtt élni egy állandóan italbűzös valakivel, hiszen undorodna tőle, akaratlanul is.

Így viszont együtt isznak...

2012. dec. 28. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én már láttam olyan párost, ahol egészen biztos vagyok benne, hogy a nő nem volt zugivó. Tényleg soha nem ivott, de a férfi igen.

Amúgy az a pasas nem bántott senkit, egy jámbor lélek volt, persze elég primitív is. A nő szintén. Ő uralkodó típus volt inkább, játszotta az anyát, próbálta nevelni a párját, mindig jól összeszidta, szerintem élvezte a helyzetet, hogy jól ledorongolhatja a pasast. Az meg, mint egy megszeppent kisfiú, bocsánatot kér.

De a nő is elég egyszerű volt, igénytelen, olyan igazi tenyeres-talpas, otromba nő, férfifrizurával, semmi nőies holmival, a járása sem volt nőies.

Egyszóval zsák a foltját tényleg megtalálja. Aki együtt tud élni egy alkoholistával, azok tényleg összevalók.

2012. dec. 28. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egy mondatra emlékszem gyerekkoromból,a szomszédba voltam és az egyik gyerek ment volna a boltba olyan 7-8 forinttal,amikor rászólt a testvére hogy :tedd vissza a pénzt mert kell apunak kocsmára.Ez igaz olyan '62 körül volt.
2013. jan. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!