Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolat mikor jön a fordulóp...

Kapcsolat mikor jön a fordulópont?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, nagyon ragaszkodunk egy,máshoz, szeretjük egymást, vonzódunk egymáshoz, együtt tervezünk. Lehet, hogy most ért a kapcsolatunk 3 év után agy fordulóponthoz, mik a tapasztalatok?


valami mintha változna...többet veszekszünk, kevesebbet szexelünk.


2013. jan. 20. 17:48
 1/6 yuda ***** válasza:
65%

Ennek nincs receptje.

Szoktak jönni mindenféle statisztikákkal. Pl. múlkor hallottam, hogy 7 év a kritikus idő, de tudod mit mondok:

-egyik kapcsolat ilyen, másik olyan. Van amelyik fél évet nem bír, mások 40 évig, vagy még tovább békében, szeretetben, megélve a házasélet minden örömét.

2013. jan. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ant39 ***** válasza:
53%
Ugye nő nemű vagy,és szeretnéd ha megkérnék a kezed.
2013. jan. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ige, nőnemű...de már nem mozgat a házasság, nem vagyok annyira fiatal és el is váltam. Szóval nem ez a szempont, hanem egy jó kapcsolat.
2013. jan. 20. 18:52
 4/6 anonim ***** válasza:
kicsit befásultatok, nem elégítitek ki egymás igényeit (nem szex) ráadásul még el is beszéltek egymás mellett, azért veszekedtek annyit (egyszerűen nem értitek meg hogy a másik mit mond , mintha különböző nyelvet beszélnétek). amíg valamelyik fél nem változtat, sajnos ez így is marad, legrosszabb esetben rámehet a kapcsolat.
2013. jan. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ant39 ***** válasza:
szerintem az elevenébe vágtam:) Nem baj:)
2013. jan. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én mondjuk nem fordulópontnak nevezném, sőt igazából nem is tudom milyen címkével ellátni, de volt egy ilyen időszak nálunk is. Az alapvető probléma velem volt, mert nagyon sok dolgot bevállaltam és mindegyik egyenként egész emberre tartott volna igényt. Mi is veszekedtünk, kevesebbet szexeltünk stb.


Aztán elém állt azzal, hogy szeretne egy hétvégét, amikor csak ketten vagyunk, azt kérte, hogy utazzunk el. Soha nem várta, hogy mondjak le bármiről is, de akkor láttam be, hogy ez így nem fog menni, mert azon a három napon az egész olyan volt mint régen.


Lehet nektek is erre lenne szükségetek, hogy egy kicsit kimozduljatok, ami tudom, hogy nehéz, mert kevés a pénz, az idő, a lehetőség, de nagyon jó dolgokat lehet találni, nagyon olcsón, csak egy kicsit bele kell ásnia magát az embernek, és a végén nagyon megéri.

2013. jan. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!