Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lemondott a Családjáról a...

Lemondott a Családjáról a büszkesége miatt? Miért beszél a pénzemről? El sem tudja képzelni, hogy lehet úgy szeretni, hogy belebetegszel? Miért nem érti meg, hogy együtt nem kaphatjuk meg Őket?

Figyelt kérdés

Erre mit szólnátok?

Írtam egy szép szerelmes verset a páromnak és választ sem kaptam rá.

Állandóan fenyegetőzik, elégedetlenkedik, követelőzik...

Úgy érzem, hogy lemondott a Családjáról, mert nagyobb a büszkesége.

Mindenki más fontosabb nálunk.

Közben meg azt hazudja a Barátainak, hogy a Családjáért harcol. Mondjuk jó színész.

Nem érzem, hogy valami jót tenne a Családjáért.

1 éves Lányunkat, amikor vártam Ő abszolút nem volt velem érzelmileg úgy, mint a 6 éves Lányunknál. Ezt úgy értem, hogy egyáltalán nem érdekelte.

A most 1 éves Lányunkat még alig látta, mert születése után gyermekágyi pszichózis miatt elvették Őket és Anyámnál helyezték el.

Elakarja vetetni a Gyermekeimet és intézetbe dugni és Anyámat meg engem börtönbe. Ezért nem is látja, hogy közben mit veszít.

Nem emlékszik a szép dolgokra. De arra sem, amiket Ő rosszakat elkövetett.

Mindig úgy voltunk, hogy ami az enyém az a Övé is. Ami az Övé, ahhoz nekem semmi közöm.

Nem veszi észre, hogy a legérzékenyebb pontokkal rendszeresen bánt.

Mindig a pénzen lovagol, hogy Neki az enyém nem kell. Akkor minek beszél mindig róla??? Minek hozza fel? Miért jut eszébe???

Gyermekeit megtagadja. Már nincsenek Neki, ezt mondogatja.

Annyira nem bízik meg bennem, hogy otthon hagyja a laptoppját, holott soha nem vettem el semmiét.

Átvert a net kártyával is, mert azt mondta, hogy Ő alig használja Nála lesz, ami lejárhat, nálam a korlátlan. Aztán egyszer csak jött az sms, hogy leforgalmaztam.

Én Neki adtam a lakáskulcsokat, mert megbíztam benne.

Nem rég bevallotta, hogy a 8 év alatt nem volt nyugodt és boldog velem. Megkérdeztem, hogy nem voltak érzelmei, erre azt mondta, hogy nem arról van szó.

Azaz mióta megismert hazugságra építette a kapcsolatunkat?

Ő az orvosoknál is okosabb, mert tudja, hogy nem volt semmi bajom szerinte. Csak szórakozásból vetettem el a Gyermekeimet és ismertem be, hogy beteg lettem és gyógyulnom kell. Eladtam Őket Anyámnak és biztos pénzt is kaptam Tőle.

Most ki van akadva, hogy a hatóságok előtt nem vállaltam be, hogy 8 évig végig együtt voltunk. De miért kellene beismernem?

Azt meg el sem tudja képzelni, hogy lehet úgy szeretni, hogy szó szerint, a szó szoros értelmében belebetegszel..., mint én...

Betegségem után lelépett és elbújdosott hónapokra, 2011. decembertől 2012. augusztusig.

Azóta rendszeresen elhagy. Mindig elmegy, amikor Neki úgy áll fel.

Én összesen 1 hibát követtem el:

6 éves Lányunk nincs a nevén, mert játszott az érzelmeimmel.

Egy Apa Aki szeret nem mond le a Gyermekeiről, nem tagadja meg Őket és nem búcsúzik el a 6 éves Lányunktól ezerszer végleg, hogy Őt is kicsinálja, nem?

A saját érdekeiért mindent megtesz.

Ő mindenben ártatlannak érzi magát.

Szerintem beteg, de nem ismeri be.

Letagad mindent:

3 évet, amíg nem kellett dolgoznia.

Azt, hogy én vettem az autót, majd csak az Övé lett.

Azt, hogy szinte mindig én tankoltam az autót.

De miért??? Elfelejtett mindent, ami szép volt???

Tankolnom kell, ha beülök az autómba, mert Neki sosincs pénze, pedig keres.

Mit ér el azzal, ha büszke? Szeretettel mindent megkapott volna!!!

Fenyegetőzik, hogy elveszi Őket és végleg lelép és becsajozik.

Minden nap nyakig ül a forró kád vízben. Semmire sincs pénze, benzinre sem, csak a Barátainak, meg ahová Ő akarja!

Ellopta az érzelmeimet, időmet, energiámat, egészségemet, autót, tető boxot és még Neki áll feljebb, hogy nem kapott tőlem semmit??? Én mit kaptam Tőle???

Visszaélt a leveleimmel, sms-eimmel, amit leadott a Bíróságon, holott tudja, hogy együtt nem kaphatjuk meg a Gyermekeinket és Ő még is együtt szeretné kérni. De miért nem érti meg?

A büszkesége nem engedélyezi, hogy boldog legyen és Családja legyen!!!

Lemondtam a családbarátot, de Ő ennyit sem áldoz a Családjára, hogy visszafizetné?

Ja az elején Ő mondta, hogy fizet a rezsibe, fizeti a telefonokat, aztán semmi, még én fizessek...



2013. jan. 20. 00:57
1 2 3 4
 1/36 Ant39 ***** válasza:
100%
És ennek az embernek írtál egy szerelmes verset...most mit szeretnél hallani?
2013. jan. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Szegény gyerekek!
2013. jan. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy beteg vagyok, hogy még sajnos mindig szeretem, de igen ennek írtam verset.

A kérdéseimre választ szeretnék hallani, hogy mi miért vagy mitől lehet?

Szegények bizony a Gyermekek. Születhettek volna jobb helyre is, de imádom Őket. Értük dolgozom. Minden hétvégén 20 ezer ft körüli cuccot viszek Nekik.

2013. jan. 20. 01:06
 4/36 anonim ***** válasza:
94%
Ezzel az emberrel nincs semmi dolgod. Világra hoztál két gyereket, őket viszont kötelességed lenne szerető légkörben felnevelni. Nem egy olyan ember után kell vakarózni aki fütyül rád, hanem a gyerekeidnek kellene biztos támaszt nyújtanod.
2013. jan. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
13%
ELADTAD A GYEREKEID??? Ez komoly? Ilyen emberek léteznek egyáltalán? És még az a legnagyobb problémád,hogy szétmentetek a pároddal?Hogy te mekkora undorító féreg vagy!
2013. jan. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

A Gyermekeimnek egyedül nem tudok biztos támaszt nyújtani, ráadásul Lányom apás is.

DEHOGY ADTAM EL A GYERMEKEIMET!!! Ezt Ő vagdossa hozzám. Megbetegedtem és elvették.

Köszönöm, sajnálom. Lehet, hogy igazad van...

2013. jan. 20. 01:35
 7/36 anonim ***** válasza:
92%

Ne drága cuccot vigyél a gyermekeidnek, hanem szeretetet és biztonságot.

Hogy ez az ember mit miért tett, mi nem tudjuk neked megmondani, akkor sem, ha szerintünk is elmebeteg.


Egy Anyának, miután Anya lett, nincs szüksége ilyen tökfilkókra. Miért van szükséged rá szerinted? Szereted, ha gyötörnek és szenvedsz?

Azt írod, a gyerekekért dolgozol, de kérlek, az elméddel is a gyerekekért dolgozz. Az apjuk olyan, amilyen, sajnos! De miért hagyod, hogy az Anyjukat is elveszítsék?


Jelenleg neked sincs családod, de te még visszakaphatod a gyerekeket! Szedd össze magad, az ég szerelmére, tudom, nem vigasztal, de vannak kérdések, amikre soha nem kaphatunk választ. De van egyéb, amivel foglalkoznod kell! És ne csak mondd és írd, hanem csináld!

2013. jan. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
76%
Ne haragudj félre olvastam amit írtál. Őszíntén sajnálom ami veled történt.Próbálj meg megerősödni és legfőképp a gyerekeidre koncentrálj,hogy visszakaphasd őket. A pasit meg felejtsd el mert így csak még jobban tönkre tesz téged.Ismerkedj,barátkozz emberekkel és biztosan fogsz majd találni olyat aki kitart melletted.
2013. jan. 20. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
91%
az írásod alapján neked más, komolyabb pszichiátriai betegseged is van. Mi az? Manias depresszio?
2013. jan. 20. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

"én összesen 1 hibát követtem el"


Ezt te sem gondolhatod komolyan! Biztos egy féreg a pasi én nem vitatom, de azért én ezen a mondatodon elgondolkodnék a helyedben!

2013. jan. 20. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!